Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Aladdin Dizisi Oyuncuları ve Karakterleri

Aladdin Dizisi Oyuncuları ve Karakterleri 

Hint dizileri kervanına katılan Tv 360 kanalında kısa bir süre sonra başlamasoı beklenen Aladdin Dizisi Oyuncuları ve Karakterlerinin kimler olduğu dizi hayranları tarafından merak edilmektedir. 2018 yılında SAB TV’de gösterilen  Aladdin (Naam Toh Suna Hoga) dizisi dilimize uyarlanarak Tv 360 ekranlarında izleyenler ile buluşacak.
Aladdin Dizisinin konusuna göz attığımızda haksızlıktan nefret eden bir karakter olan Aladdin’in hayat hikayesini izleyeceğiz. dizinin ana karakteri olan Aladdin dizide yer alan prenses Yasemin’e aşık olmaktan kendisini alı koyamaz. Hikayede de yer aldığı şekilde içinden cin çıkan lambadan sonra hayatı oldukça değişecektir. Vipdizi.net olarak Aladdin Dizisinde yer alan karakterleri ile oyunculara ait detayları yazının devamında bulabilirsiniz. 

Aladdin Dizisi Oyuncuları

Aladdin karakterini canlandıran Siddharth Nigam 13 Eylül 2000 yılında dünyaya gelmiştir. Şimdilerde 20 li yaşların içinde olan oyuncu jimnastik sporu ile uğraşmaktadır. Reklam filmleri ile kariyerine başlayan oyuncu diziler ile kariyerine devam etmektedir. Dizide prensese aşık olan Aladdin aynı zamanda Prenses Yasemin’e de aşıktır. 
Daha fazla mesaj

MasterChef 36. Bölüm İzle Youtube | 10 Ağustos 2022

Doya Doya Moda 17. Bölüm İzle Youtube | 9 Ağustos 2022

Weptekno.com Açıldı

Prenses Yasemin karakterini canlandıran Avneet Kaur 13 ekim 2001 tarihinde Hindistan’da dünyaya gelmiştir. Kariyerine  Rani Mukerji dizisi ile başlayan genç oyuncu Naam Toh Suna Hoga dizisi ile ilk defa başrol oynamıştır. Dizide Bağdat Ülkesinde Prensestir. Tıpkı Aladdin’in ona aşık olduğu gibi oda ona aşık olacaktır. 

Sadrazam Zafar–Mucchad  karakterini canlandıran Aamir Dalvi 1 Ağustos 1975 tarihinde dünyaya gelmiştir. Mumbai’de yaşamaktadır. Bir çok dizi ve projede yer alan oyuncu dizide Bağdat’ın büyük sadrazamı rolü ile ekranlara gelecektir

Lambanın Cini Hassan–Ginu rolünü canlandıran Raashul Tandon 15 Ekim 1986 yılında dünyaya gelmiştir. Manisha Mahrotra ile evli olan oyuncu Terazi Burcudur. Ping ve Poster Boys gibi önemli dizilerde rol almıştır. Dizide Aladdin’in lambasının içinden çıkan cin rolünü oynamaktadır.

Aladdin Dizisi Oyuncuları ve Karakterleri
Aladdin Dizisi Oyuncuları ve Karakterleri 

Aladdin Dizisi oyuncuları ve Karakterleri bu bölümde sürekli olarak güncellenerek bilginize sunulacaktır. Alaaddin dizisi hakkında izleyici yorumlarınızı alt tarafta bulunan yorum panelinden yapabilirsiniz.

Oyla post
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler