Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Beyaz Tv Diriliş Ertuğrul Dizisi Tekrar Bölümleri Yayın Saatleri

Beyaz Tv Diriliş Ertuğrul Dizisi Tekrar Bölümleri Yayın Saatleri 

Beyaz Tv Diriliş Ertuğrul Dizisi Tekrar Bölümleri Yayın Saatleri diziyi izleyemeyenler ve tekrardan izlemek isteyenlerin en çok merak ettiği konular arasında yerini aldı. Trt ekranlarında Çarşamba akşamları reytingleri alt üst eden Diriliş Ertuğrul dizisi tekrar bölümleri Beyaz Tv ekranlarında hafta içi her gün 19:30 saatinde yayınlanacak. 
Evlerde kalmamız gereken şu günlerde büyük bir başarı elde eden Diriliş dizisinin yeniden iftar saatine yakın bir zaman diliminde yayınlanması dizi hayranları tarafından memnun edecek bir durum oluşturdu. 
Beyaz Tv Diriliş Ertuğrul Dizisi Tekrar Bölümleri Yayın Saatleri batı bölgelerimizde iftara yaklaşık olarak yarım saat kala haber bülteninden hemen sonra yayınlanacak.
Daha fazla mesaj

Doya Doya Moda 17. Bölüm İzle Youtube | 9 Ağustos 2022

Weptekno.com Açıldı

Dizi hayranları veya diziyi izleme fırsatı bulamayanlar Beyaz Tv ekranlarından dizinin tekrar bölümlerini izleyebilirler. İlk tekrar bölümü ile 24 Nisan Cuma akşamı ekranlara gelen diziyi ekranlarda görenler hafızalarını adeta tazeledi. 
Diriliş dizisi Trt ekranlarında yayınlandıktan sonra tarihi zaman içinde yerini Kuruluş Osman dizisine bırakarak aynı zamanda kanal değiştirdi ve Atv ekranlarında aynı gün aynı saatte yayınlanmaya başladı. Diriliş Ertuğrul dizisi Beyaz Tv haricinde TRT ve 360 Tv. de ekranlara gelmeye devam ediyor. 
Beyaz Tv Diriliş Ertuğrul Dizisi Tekrar Bölümleri Yayın Saatleri
Beyaz Tv Diriliş Ertuğrul Dizisi Tekrar Bölümleri Yayın Saatleri 
Diriliş Dizisi tekrar bölümleri aynı zamanda 360 kanalında her gün saat: 21.00’de ekrana geliyor. 2014 yılından 2019 yılına kadar sevilerek izlenen ve karakterleri de dahil hemen herkes tarafından bilinen dizinin tekrar bölümleri de aynı zevk ile izlenecektir. Türk dizi tarihinde vipdizi kategorisine girmeye hak kazanan diziler arasında yer aldığını düşündüğümüz dizinin tekrar bölümlerini artık bir çok kanaldan izlemek mümkün
Oyla post
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler