Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Widget HTML #1

Molpet Biz Ayrılamayız Şarkısına Katılmak İstiyorum

Molpet Biz Ayrılamayız Şarkısına Katılmak İstiyorum 

Molpet Biz Ayrılamayız Şarkısına Katılmak İsteyenler internette bu reklama nasıl katılacaklarını araştırmaya başladı. Bir Ayrılamayız şarkısı ile hazırlanan reklam filmi oldukça ilgi çeken Molpet firması evlerde kaldığımız şu günler için oldukça değişik bir reklam modeli ile karşımıza çıktı. Peki Molpet Biz Ayrılamayız Şarkısına Nasıl Katılabilirsiniz? İşte detaylar.....

Tüm dünyayı etkisi altına alan covit 19 virüsü sebebi ile artık evlerde uzun zamanlar geçiren halkımıza değişik bir reklam modeli sunan  molped, insanların evlerinden hazırladıkları reklama katılmasına olanak sağlıyor. 

Molped markasına ait reklam filmine katılmak için yapmanız gereken  #bizayrılamayız etiketi ile hazırlanan şarkıları challenge yapmak. Videoları gönderen kişilerden oluşan grup ile hazırlanacak olan reklam televizyonda yayınlanacak. 

Reklam filmine katılmak için Şarkı söyleyerek meydan okumak istediğiniz bir arkadaşınız ile birlikte çektiğiniz videoları #bizayrılamayız etiketi ile sosyal medyada paylaşmak. Gönderilen videolar arasından seçilenlerin  molped reklamı  televizyon ekranlarında yayınlanacak. 
Molpet Biz Ayrılamayız Şarkısına Katılmak İstiyorum
Molpet Biz Ayrılamayız Şarkısına Katılmak İstiyorum 

Yeni nesil reklamcılığa evlerde kalınan şu günlerde farklı bir boyut kazandıran Molpet firması adeta vipreklam  ile halkımızı buluşturmayı başardı diyebiliriz. 

Yorum Gönder for "Molpet Biz Ayrılamayız Şarkısına Katılmak İstiyorum "