Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Arka Sokaklar 22 Mayıs Hüsnü Çoban Ölecek mi? İşte Cevap

Arka Sokaklar 22 Mayıs Hüsnü Çoban Ölecek mi? İşte Cevap

Arka Sokaklar 22 Mayıs Hüsnü Çoban Ölecek mi? Uzun Soluklu reyting rekortmeni dizi Arka Sokaklarda 553. bölümde Hüsnü Komiser senaryo gereği covit 19 hastalığına yakalanır. Dizide hemen her bölümde ekranlara gelen Hastanede tedavi gören Hüsnü Çaban’ın durumu ağırlaşır.
Bu durum Çoban ailesini ve Asayiş Şube ekibini oldukça üzer. İzleyenlerin 14 sezondur tahtan indirmediği dizide hemen her sezon bir çok oyuncu diziye dahil olup diziden ayrılmaktadır. Dizi hayranları ise Hüsnü Çoban karakterini oldukça sevmişlerdi. Sevilen karakterin karısı Suat karakteri ise önceki sezonlarda rolü gereği ölerek diziden ayrılmıştı. 

Hüsnü Çoban 22 Mayıs Ölecek mi?

Arka Sokaklar 22 Mayıs Cuma günü 553. bölüm ile ekranlara olacak. Bu bölümde özellikle Asayiş Şube de görevli Başkomiser Hüsnü koronavirüs belirtileri yaşamıştır. Durumu ağırlaşan Hüsnü Çoban bölgedeki hastaneye kaldırılıyor. 
Arka Sokaklar 22 Mayıs Hüsnü Çoban Ölecek mi? İşte Cevap
Arka Sokaklar 22 Mayıs Hüsnü Çoban Ölecek mi? İşte Cevap
Durumu daha da kötüleşen Hüsnü, yoğun bakıma alınarak entübe ediliyor. Arka Sokaklar Dizisi yeni bölüm fragmanında ise hemşire Candan’ın”Malesef Hüsnü Bey’i…” şeklinde sözleri hemen herkesi şoke eder. Dizide zaman zaman karakterler öldü gibi gösterilmekte olduğundan izleyenler bu duruma inanamazlar. 


Hüsnü Çaban Korona Virüsten Ölecek mi?

Dizide oldukça sevilen bir karakter olan Hüsnü Çoban’ın bu sebeple diziden ölerek ayrılacağını vipdizi.net olarak tahmin etmiyoruz. 
Dizi ile böylesine özdeşleşmiş bir karakterin diziden ayrılacak sa bile rolü gereği şehit olarak ayrılması daha mantıklı ve izleyenler açısından da daha makul karşılanacak bir sebep olacaktır diye düşünmekteyiz.
Bu sebeple tahminimiz son olarak yapılan nakil ile Hüsnü’nün kurtulacağı yönünde olacaktır.  
Arka Sokaklar Hüsnü Corona Virüsten ölecek mi yoksa yine Rıza Babanın bir oyunu mu konusunda sizlerde tahminlerinizi vip dizi sitesinden paylaşabilirsiniz. Yorum alanından herkesin tahminini bekliyoruz. Bizim Tahminimiz Hüsnü Çaban Ölmedi. Ya Sizi Tahmininiz?
Oyla post
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler