Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Baraj Dizisi Oyuncuları ve Karakterleri

Fox tv ekranlarında yayınlanan Baraj Dizisi Oyuncuları ve Karakterleri dizi hayranları tarafından merak edilen konular arasında yer almaktadır. Dram dizisi olarak karşımıza çıkan Baraj Dizisi Med Yapım ve No 9 Productions şirketleri tarafından yapılmaktadır. Dizinin yapımcılığında ise Fatih Aksoy ve Yağmur Ünsal yer almaktadır. Baraj dizisi Yönetmenliği ise Hasan Tolga Pulat yapmaktadır. Baraj Dizisi Senaristliğini ise Hasan Tolga Pulat beyefendi yürütmektedir. 


Baraj Dizisi Oyuncuları ve Karakterleri 

  1. Feyyaz  Duman Baraj Dizisi Nazım 
  2. Biran Damla Yılmaz Baraj dizisi Nehir 
  3. Burak Yörük Baraj Dizisi Tarık
  4. Sumru Yuvrucuk Baraj dizisi Zerrin 
  5. İman Casablanca Baraj Dizisi Zahra 
  6. Şamil Kafkas Baraj Dizisi Halil 
  7. Rana Cabbar Baraj Dizisi Kemal 
  8. Tuna Orhan Baraj dizisi Ekrem 
  9. Sait Genay Baraj Dizisi Orhan 
  10. İhsan İlhan  Baraj Dizisinde Yaşar 
Feyyaz  Duman Baraj Dizisi Nazım karakterine hayat veren oyuncudur. Taşrada bulunan bir baraj inşaatında çalışan ve patronunun en çok güvendiği şeflerden birisidir. İşini severek yapan birisidir. Çalıştığı Baraj inşaatının yakınlarında küçük bir evde yaşamaktadır. Yüzündeki derin yara onun en büyük derdidir. Boş zamanlarında internet üzerinden Nehir karakteri ile yazışmaktadır. Hayatı ise Nehir’in onu görmek istemesi ile adeta değişecektir. Patronu tarafından barajda borcuna karşılık çalışmak için gönderilen şımarık İstanbul’lu Tarık’ın resmini Nehir’e göndermesi ile içinden çıkılmaz yalanlar zinciri başlamış olur. Baraj Dizisi Nazım Karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Feyyaz Duman‘dır. 

Biran Damla Yılmaz Baraj dizisi Nehir karakteri ile dizide rol alan isimdir. Nehir kendisini sokaklardan kurtaran Zerrin’in yanında yetişmiş ve onun yönlendirmesi ile zengin erkeklerle sahte evlilikler yaparak onları dolandıran genç ve güzel bir kızdır. Nehir artık bu sahte evliliklerden sıkılmıştır. Artık gerçek aşkı bulmak istemektedir. İnternet üzerinden Nazım ile yazışmaktadır. Onunla yazıştığı anlar en mutlu anlarıdır. Onu görmek için Baraj’ın bulunduğu ile kadar gider. Baraj Dizisi Nehir karakterini canlandıra oyuncunun gerçek adı Biran Damla Yılmaz‘dır. 


Baraj Dizisi Yeni Gelen Oyuncular 

Burak Yörük Baraj Dizisi Tarık karakteri ile dizide rol alan isimlerden birisidir. Tarık İstanbul ilinde yaşayan oldukça şımarık ve yakışıklı birisidir. Kızlar konusunda oldukça tecrübeli olan Tarık Baraj inşaatının sahibi olan Zengin kişinin kızı ile arkadaşlık edince işler değişir. Kızın babasına borcuda olan Tarık zorunlu olarak Baraj inşaatında çalışmak üzere buraya gönderilir. Tarık burada çalışmak istemez ancak şef Nazım ustadan da kurtulamaz. Nazım internet üzerinden yazıştığı Nehir’e Tarık’ın resmini gönderir ve Nehir’de baraj inşaatına gelince Nazım Tarık’a durumu anlatarak ona yardımcı olmasını ister. Baraj dizisi Tarık karakterini  Burak Yörük canlandırmaktadır.

Sumru Yuvrucuk Baraj dizisi Zerrin karakteri ile dizide yer alan usta isimler arasındadır. Usta bir dolandırıcı olan Zerrin hayatını bu şekilde devam ettirmektedir. Küçük yaşlardan yanına alarak onu büyüten Nehir’e zengin koca adayları bularak düğün gecesi onların takılarını alarak onları dolandırmaktadırlar. Nehir’in gerçek bir arkadaşlık kurmasına ve internette yazışmasına karşı çıkmaktadır. Nehir onun için adeta altın yumurtlayan tavuktur. Baraj Dizisi Zerrin rolünü Sumru Yavrucuk canlandırmaktadır. 

İman Casablanca Baraj Dizisi Zahra karakterine hayat veren oyuncudur. Baraj inşaatında çalışan aşçının karısıdır. Gözü kocasından başka herkesi görmektedir. Kocasını bir iki güzel söz ile kandırmaktadır. Onca erkeğin arasında giydiği derin göğüs dekolteli kıyafetler ile tüm gözleri üzerine çekmektedir. Baraj inşaatına gelen Tarık ile fingirdeşmek için elinden geleni yapmaktadır. Baraj Dizisi Zahra karakteri Şman Casablanca canlandırmaktadır. 

Baraj Yeni Sezon Oyuncuları 

Şamil Kafkas Baraj Dizisi Halil rolü ile ekranlara gelmektedir. Baraj dizisi İnşaatında aşçı olarak çalışmaktadır. Zahra’nın kocasıdır. Zahra’yı çok kıskansa da ona çok fazla karışmamaktadır. Baraj dizisi Halil rolünü calandıran oyuncunun gerçek adı Şamil Kafkas’dır. 
Rana Cabbar Baraj Dizisi Kemal karakterine hayat vermektedir. Dizide konu Baraj İnşaatının sahibidir. Dizide çok fazla ekranlara gelmemektedir. Baraj Dizisi Barajın Sahibi Kemal rolünü  Rana Cabbar canlandırmaktadır. 
Tuna Orhan Baraj dizisi Ekrem karakteri ile dizide yer almaktadır. Ekrem ile Zerrin ortaktır. Ekrem evlenmek isteyen zengin erkekleri bularak Zerrin’e bilgileri verir. Dolandırdıkları paraları birlikte paylaşırlar. Baraj Dizisi Ekrem rolünü Tuna Orhan canlandırmaktadır. 
Sait Genay Baraj Dizisi Orhan rolünü canlandırmaktadır. Dizide Nehir ve Zerrin’in üst kat komşusu olarak ekranlara gelmektedir. Şiir okur ve yazar birisidir. Nehir’in bu dolandırıcılık işlerini bırakmasını istemektedir. Nehir onu çok sevse de Zerrin ondan nefret etmektedir. Baraj Dizisi Orhan karakterini Sait Genay canlandırmaktadır. 

İhsan İlhan  Baraj Dizisinde Yaşar karakteri ile dizide yer almaktadır. Yaşar Baraj inşaatının genel müdürüdür. Aynı Zamanda Kemal beyinde en yakın adamları arasındadır. Baraj Dizisi Yaşar rolünü İhsan İlhan canlandırmaktadır.
Baraj Dizisi Oyuncuları ve Karakterleri
Baraj Dizisi Oyuncuları ve Karakterleri 
Fox ekranlarının sevilen dizisi Mucize Doktor Oyuncuları ve Karakterleri hakkında detaylara buradan ulaşabilirsiniz. 
Oyla post
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler