Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Bay Yanlış Dizisi Avukat İrem Kimdir? Gerçek Adı

Bay Yanlış Dizisi Avukat İrem Kimdir? Gerçek Adı 

Bay Yanlış Dizisi Avukat İrem karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Kimya Gökçe Aytaç İstanbul 1989 doğumludur. Tiyatro kökenli oyuncularımızdan olan oyuncu Medcezir Dizisi ile dizi oyunculuğuna ilk adımı atmıştır. 1.75 metre boyunda ve 55 kg. ağırlığındadır. Oyunculuk eğitimlerini Craft Oyunculuk’da almıştır. 
Gökçe Aytaç Dialog Anlatım ve İletişim, profesyonel oyunculuk alanlarında eğitimler alarak kendisini hazırlamıştır. Hobi olarak spor ile uğraşan oyuncu tekvando, at biniciliği gibi sporlar ile ilgilenmektedir.Müzik ile de arası iyi olan oyuncu klasik ve elektro gitar çalmaktadır. Başarılı ve güzel oyuncu 2011 yılında Gökçe Özyol ile evlenmiş 2 yıl sonra ayrılmıştır. 

Gold Film tarafından yapımcılığı üstlenilen Fox ekranlarında başlaması beklenen Bay Yanlış dizisi oyuncuları ve karakterleri hakkında sizlere genel bir açıklamada bulunmuştuk. Bu yazımızda sizlere Bay Yanlış Dizisi İrem karakteri hakkında bilgiler vereceğiz. Usta isimlerin yer aldığı dizi kadrosunda Can Yaman ve Özge Gürel’in baş rollerde oynamaktadır.  Kimya Gökçe Aytaç ise Bay Yanlış Dizisi Avukat İrem Doğan karakteri ile dizide yer alacaktır

Bay Yanlış Dizisi Avukat İrem Kimdir? Nasıl Bir Karakter

Bay Yanlış Dizisi İrem dizide rol alan Deniz ile birlikte aynı hukuk firmasında avukat olarak çalışmaktadır. Arkadaşlıkları üniversite dönemine dayanmaktadır. Güzel aynı zamanda hırslı ve akıllı birisi olan Bay Yanlış Dizisi İrem yeri geldiğinde kötü olmaktan da hiç kaçınmaz birisidir. 
Arkadaşı Deniz ile arasında akıl almaz bir rekabet bulunmaktadır. Erkekler ile uzun süreli ve ciddi bir arkadaşlıktan öte onları kullanmayı daha çok tercih etmektedir. İşini ön palanda tutar ve bu alanda yükselmek için elinden geleni hatta elinden gelmeyenleri bile yapabilecek bir karakterdir. 
Bay Yanlış Dizisi Kimya Gökçe Aytaç (İrem Karakteri) 
Sevilen dizi Afilli Aşk’da Sırma rolü ile hatırlanacak olan oyuncu Kimya Gökçe Aytaç, 1989 yılında İstanbul ilinde dünyaya gelmiştir.Dizi oyunculuğunun yanı sıra bir çok reklam filminde rol almıştır. Balparmak, Atlas Teras, Essenora Relansman, Papia Dekor Havlu, 2017 Pendi, Moda Cruz isimli reklam filmlerinde oynamıştır. 
Bay Yanlış Dizisi İrem Karakterini Kim Canlandırıyor?
Bay Yanlış Dizisi Avukat İrem Kimdir? Gerçek Adı 

Kimya Gökçe Aytaç Oynadığı Diziler

Kimya Gökçe Aytaç uzun soluklu dizi Arka Sokaklar, komedi dizisi Yahşi Cazibe, Böyle Bitmesin, 20 Dakika isimli dizilerde boy gösteren oyunculardandır. Medcezir dizisinde rol alan oyuncu Kertenkele dizisinde Bahar rolünü canlandırmıştır. Ayşe karakteri ile Zeyrek İle Çeyrek dizisinde rol almıştır. Rüzgarın Kalbi dizisinde Cansu karakterini oynadı. 
Vezir Parmağı isimli filmde rol aldı. Sude karakteri ile Ufak Tefek cinayetler dizisinde rol alan oyuncu, Diriliş Ertuğrul dizisinde Evdokya rolü ile ekranlara geldi. Başarılı oyuncu Erkenci Kuş dizisinde canlandırdığı Polen karakteri ile oldukça sevilmişti. Afilli Aşk Sırma karakteri sonrasında oyuncunun son projesi ise Bay Yanlış dizisi İrem karakteri oldu.
Bay Yanlış Dizisi İrem karakterini canlandıran Kimya Gökçe Aytaç hakkında bilgiler verdiğimiz yazımızın burada sonuna geldik. Bay Yanlış Dizisi Ezgi karakteri hakkında detaylar bu bağlantıda…
Oyla post
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler