Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Bay Yanlış Dizisi Hakkında Merak Edilenler

Bay Yanlış Dizisi Hakkında Merak Edilenler 

Yaz aylarında Fox ekranlarında Gold Film tarafından yapımcılığı üstlenilen ve yönetmenliğini Deniz Yorulmazer’in yapacağı senaryosunu Aslı Zengin ile Banu Zengin tarafından kaleme alınan “Bay Yanlış” dizi oyuncuları ve çekim mekanları dizi hayranları tarafından şimdiden merak edilmeye başlandı. Başarılı oyuncular Can Yaman ve Özge Gürel’in baş rollerde yer aldığı Bay Yanlış Dizi oyuncuları ve çekim mekanları ve Bay Yanlış Dizisi Hakkında Merak Edilenler hakkında detayları vipdizi.net farkı ile yazımızın devamında bulabilirsiniz. 

Bay Yanlış Dizi Oyuncuları 

Bay Yanlış Dizisi Hakkında Merak Edilenlerin başında dizide hangi oyuncuların yer aldığı konusunu olmaktadır. Bay Yanlış dizisinde rol alacak olan oyuncular ve canlandırdıkları karakterler. 

1-Can Yaman Bay Yanlış Dizisi Özgür karakterine hayat verecek olan oyuncudur. Dizide zengin olmasına rağmen barmen olarak çalışan ve aşka inanmayan bir karakteri canlandıracaktır. 
Can Yaman Can Yaman 8 Kasım 1989 da dünyaya gelmiştir. Başarılı Oyuncu Yeditepe Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunudur. 
2-Özge Gürel Bay Yanlış Dizisi Ezgi rolü ile ekranlara gelecektir. Özgür ile komşu olan ve Ezgi sıradan ilişkilerden sıkılmış ve evlilik isteyen bir karakterdir. Özgür’den bu yolda akıllar alan Ezgi ile Özgür arasında ilerleyen dönemde bakalım neler değişecek. 
Özge Gürel 5 şubat 1987 tarihinde dünyaya gelmiştir.  Beykent Üniversitesi Ticaret Bölümü mezunudur.  
3-Gürgen Öz, 
Bay Yanlış dizisinde rol alan Gürgen Öz 10 Mayıs 1978 tarihinde Zonguldak ilinde dünyaya gelmiştir. Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölüm mezunudur. 
4-Fatma Toptaş, 
Bay Yanlış Dizisinde Fatma Toptaş Gürgen Öz ile evlidir. 25 kasım 1982 tarihinde Mersin ilimizde dünyaya gelmiştir.  
5-Sarpcan Köroğlu, 
1990 yılında Bolu ilimizde dünyaya gelmiştir. Mimar Sinan Üniversitesi Arkeoloji bölümü mezunudur.  
6-Lale Başar 
Dizide Can Yaman’ın annesi karakterini canlandıracaktır.27 Ocak 1964 Ordu doğumludur. Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro bölümü mezunudur. 
1991 tarihinde Bursa ilinde dünyaya gelen oyuncu Bilgi Üniversitesi Sanat ve Kültür yönetimi mezunudur. 
8-Serkay Tütüncü, 

Bay Yanlış Dizinde Kimler Oynuyor  

Serkay Tütüncü Bay Yanlış dizisi oyuncuları arasında yer almaktadır. Survivor yarışmasından da tanınan oyuncu 7 Şubat 1991 tarihinde İzmir ilinde dünyaya gelmiştir. 
9-Anıl Çelik, Bay Yanlış Dizisi Emre 
Daha fazla mesaj
1 Ocak 1988 yılında başkent Ankara ilinde dünyaya gelen oyuncu Beykent Üniversitesinde Oyunculuk eğitimleri almıştır. Bir çok dizide rol alan oyuncu Bay Yanlış dizi kadrosunda yer almaktadır. 
10- Feri Baycu Güler, 
Baycu Güler 1978 tarihinde İstanbul ilinde dünyaya gelmiştir. İstanbul Üniversitesi Tiyatro Bölümü mezunudur. 
11-Ece İrtem,
1991 yılında Sivas ilimizde dünyaya gelen Ece İrtem Yaşar üniversitesinde Opera ve Şan eğitimleri almıştır. 
12- Suat Sungur,
1 Mart 1961 tarihinde Denizli ilinde dünyaya gelmiştir. İstanbul Üniversitesi Devlet konsevatuarı Tiyatro Bölümü mezunudur. 
1989 tarihinde İstanbul ilinde dünyaya gelmiştir. 
14-Taygun Sungar 
1989 yılında  İstanbul ilinde dünyaya gelmiştir. İzmir ilinde Dokuz Eylül Üniversitesinde oyunculuk eğitimleri almıştır. 

Bay Yanlış Dizisi Çekim Mekanları Koylar Plajlar 

Bay Yanlış Dizisinde merak edilen konular arasında en önemli sırayı hiç şüphe yok ki dizinin çekim mekanları alacaktır. Yaz dizilerinde özellikle sahil bölgeleri ve koylar oldukça merak edilmektedir. Bay Yanlış dizisi Çekimleri öncelikli olarak İstanbul ilimizde başlayacaktır. İlerleyen Zamanlarda Bay Yanlış Dizisinin Muğla ilimize bağlı ilçelerde çekimlerinin devam edeceğini tahmin etmekteyiz. Bay Yanlış Dizisi yaz sezonunun gelmesi ile birlikte Bodrum ilçesi ve  Fethiye ilçesine bağlı Göcek tatil beldesinde dizi çekimleri olacaktır. 

Bay Yanlış dizisi Sahil Kenarları, plajlar ve buna benzer yerler özellikle Muğla İlimizin ilçelerine ve beldelerine bağlı yörelerde yapılacaktır. Bodrum ve Fethiye ilçelerimiz Bay Yanlış dizisinin çekim yerleri olacaktır. Çekimleri yazlık yerlerden sonra İstanbul ilinde devam edecek olan Bay Yanlış Dizisi Haziran Ayında ekranlarda olacaktır. 

Bay Yanlış Dizisi Konusu 

Bay Yanlış Dizisinin konusu ise zengin aşka meşke inanmayan bir barmen’in tanıştığı ve komşusu olan genç bir kız ile başından geçenler konu edilecektir. Dizide Özgür ve Ezgi karakterlerinin yaşadığı olaylar anlatılacak. Romantik Komedi tadında ekranlara gelecek olan dizide  Özgür (Can Yaman) zengin olmasına rağmen basit bir hayat yaşamayı tercih eden ve aşka inanmayan bir karakterdir.  Ezgi (Özge Gürel) ise; bu zamana kadar yaşadığı ilişkilerden yorulmuş ve artık evlenmek isteyen birisidir. Ezgi’nin hoşlandığı erkeği elde etmek için Özgür tarafından kendisine taktikler verilir. Birbirleri ile komşu evlerde yaşarlar. 

Bay Yanlış Dizisi Oyuncu Kıyafetleri 

Bay Yanlış Dizisinde belkide en çok merak edilen konular arasından oyuncuların giydikleri dizi kıyafetleri olacaktır. Özellikle Can Yaman ve Özge Gürel’in dizide giyeceği yazlık kıyafetler dizi hayranları tarafından ilgi ile takip edilecek olan konuların başında gelecektir. Bay Yanlış Dizisinde Can Yaman’ın taktığı aksesuarlar, kolyeler ve bileklikler hakkında tüm detayları vipdizi.net farkıyla sitemizde bulabilirsiniz. Bay Yanlış Dizi Elbiseleri fiyat marka ve modelleri ile kıyafetlerin nerelerden temin edilebileceği konularından tutunda oyuncuların dövmeleri ile ilgili bilgiler burada yer alacaktır. 

Bay Yanlış Dizisi Müzikleri 

Bay Yanlış Dizi Müzikleri ile dizide çalan şarkılar ise genelde aşk şarkıları olacaktır. Dizide çok merak edilen konular arasından olacak olan jenerik dizi müziği ise şimdiden merak konusu oldu. Bay Yanlış Dizi Müzikleri ve jenerik şarkılar diziye özel olarak da yapılabilir. Bay Yanlış Dizisi ilk bölüm çalan şarkı ve dizi müziğini vipdizi.net farkı ile beğeninize sunacağız. 
Bay Yanlış Dizisi Hakkında Merak Edilenler
Bay Yanlış Dizisi Hakkında Merak Edilenler 
Bay Yanlış dizisi izleyici yorumları ve dizi analizleri hakkında düşüncelerinizi bizlerle paylaşmak için yorum bölümünü kullanabilirsiniz. Bay Yanlış Dizisi Hakkında Merak Edilenler konusunda hazırladığımız yazımızın burada sonuna gedik. Mucize Doktor 2.Sezon Ne Zaman Başlayacak Konusunda hazırlanan yazımıza bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Oyla post
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler