Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Bay Yanlış dizisi Restoran Şefi Ozan Kimdir?

Bay Yanlış Şef Ozan Kimdir?

Bay Yanlış dizisi Restoran Şefi Ozan karakterin canlandıran oyuncunun gerçek adı Serkay Tütüncü‘dür. 1991 yılında İzmir ilinde dünyaya gelen Serkay Tütüncü Bay Yanlış Dizisi Ozan Dinçer karakteri ile dizide rol alan oyuncudur. Bay Yanlış Dizisinin ana karakteri olan Özgür’ün yeni atın aldığı işletmenin şefidir. Oyuncu ve canlandırdığı karakter hakkında detaylara vipdizi.net farkı ile aşağıdan ulaşabilirsiniz. 

Bay Yanlış Şef Ozan Dinçer Kimdir?

Özgürün yeni satın aldığı işletmenin yeni şefi olan Özgür henüz 30 lu yaşlarda başarılı ve hırslı bir restoran şefidir. Oldukça güzel yüzlü olan Ozan aynı zamanda hayata da pozitif bakmayı seven bir kişiliktir. Özgür’ün en yakın arkadaşları arasında yer almaktadır. Sosyal bir kişilik olan Ozan pek aşka inanan birisi değildir. Özel yaşantısında bir çok şanssız ilişki ile karı karşıya kaldığından aşk ile arası yoktur.
Bay Yanlış dizisi Restoran Şefi Ozan Kimdir?
Bay Yanlış dizisi Restoran Şefi Ozan Kimdir?

Serkay Tütüncü kimdir? Bay Yanlış Dizisi Ozan 

Daha fazla mesaj
Şimdilerde Bay Yanlış Dizisi Ozan karakteri ile ekranlarda olan Serkay Tütüncü İzmir ili Tire ilçesinde 7 Şubat 1991 yılında dünyaya gelmiştir. İlk orta ve lise eğitimi sonrasında eğitimini Ege Üniversitesinde tamamlamıştır. Başarılı oyuncu futbola olan merakı ve ilgisi ile İzmirspor, Balçovaspor, İzmir Emniyet ve Alaçatıspor takımlarında forma giymiştir. 
Bay Yanlış Ozan Kimdir?
Bay Yanlış Ozan Kimdir?
Serkay Tütüncü  2016 yılında Tv 8 ekranlarında izlenen  Survivor yarışmasına katılarak gönüllüler takımında yarışmıştır. Aynı yıl yarışma sonrasında TV 8’ekranlarında yayınlanan  Para Bende programını sundu. Tütüncü  2018 yılında  ekranlarda yer alan  İnsanlık Suçu dizisi ile oyunculuğa adım attı. Daha sonraları ise Volkan karakteri ile Afili Aşk dizisinde rol almıştır. Serkay Tütüncü 1,78 metre boyunda ve  76 kilo ağırlığındadır. Kova burcu olan oyuncunun yr aldığı dizi ve filmler ise şunlardır. 

Serkay Tütüncü Oynadığı  Diziler

2019 – Afili Aşk (Volkan Çekerek) (TV Dizisi)
2018 – İnsanlık Suçu (Gökhan) (TV Dizisi)

Bay Yanlış dizisi Şef Ozan karakterini canlandıran Serkay Tütüncü hakkında bilgiler verdiğimiz yazımızın burada sonuna geldik. Bay Yanlış dizisi Gizem karakteri hakkında detaylar buradan ulaşabilirsiniz..
Oyla post
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler