Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Bay Yanlış Dizisi Son Bölüm Çalan Şarkı ve Dizi Müziği

Bay Yanlış Dizisi Son Bölüm Çalan Şarkı ve Dizi Müziği 


Bay Yanlış Dizisinde Çalan Şarkılar ve Dizi Müziği dizi daha başlamadan merak edilen konular arasında yer aldı. Yapımcılığını  Gold Film’in üstlendiği Bay Yanlış dizisi yaz aylarında içimizi ısıtacak olan dizilerden olacağa benziyor. Dizinin yönetmenliğini üstlenen isim  Deniz Yorulmazer oldu. Senaryoda ise Aslı Zengin ile Banu Zengin yer alıyor. 
Bay Yanlış Dizisi oyuncu kadrosu ve konusu gereği yeni ve güzel yaz şarkılarının bolca ekranlara geleceği bir dii olacaktır tahminlerimize göre. Dizinin başrol oyuncuları Erkenci Kuş dizisi ile zirve yapan Can Yaman ve Özge Gürel oldu. Kısa bir süre sonra Fox ekranlarında yayınlanacak olan Bay Yanlış Dizisinde Çalan Şarkılar ve dizi müziklerine vipdizi.net farkı ile sitemizin bu kısmından ulaşabilirsiniz. Bay Yanlış Dizi Müzikleri kadar bir diğer merak edilen konu ise Bay Yanlış Dizisi Ezginin Giydiği Kıyafetler olacaktır. 
Bay Yanlış dizisi aşka inanmayan bir barmen olan Özgür (Can Yaman) ve yanlış ilişkilerden bıkan ve evlilik isteyen  Ezgi (Özge Gürel) nin hikayesi romantik komedi tadında ekranlarda olacak. Hazırlıkları son hız devam eden Bay Yanlış Dizisi Jenerik Dizi Müziği ile Bay Yanlış Dizisinde Çalan Şarkılar özenle seçilen şarkılardan olacaktır. 
Bay Yanlış Dizisi Son Bölüm Çalan Şarkı ve Dizi Müziği
Bay Yanlış Dizisi Son Bölüm Çalan Şarkı ve Dizi Müziği 
Daha fazla mesaj

En Hamarat Benim 20 Haziran 2022 Puanları (Ceylan) |…

Bez ve Mama Yardımı Başvurusu E-Devlet (2022)

Bay Yanlış Dizisi Son Bölüm Çalan Şarkı ve Dizi Müziği ile ilgili olarak dizinin ilk bölümünden itibaren her bölümde ekranlara gelen şarkı sözleri ve video klipleri hakkında yorumlarınızı buradan yapabilirsiniz. 
Bay Yanlış Dizisi Son Bölüm Çalan Şarkı ve Dizi Müziği 
Bay Yanlış 1. Bölümde Çalan Şarkı
Bay Yanlış 2.Bölümde Çalan Şarkı
Bay Yanlış 3.Bölümde Çalan Şarkı
Bay Yanlış 4.Bölümde Çalan Şarkı
Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler