Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Bay Yanlış Ezgi Karakterini Canlandıran Özge Gürel Kimdir

Özge Gürel Kimdir? 

Bay Yanlış Dizisi  Ezgi Karakterini Canlandıran Özge Gürel 5 Şubat 1987 tarihide İstanbul ilinde dünyaya gelmiştir. Kahverengi gözleri ile dikkatleri üzerine çeken oyuncu 54 kg ağırlığında ve 1,69 cm boyundadır. Oyuncunun sosyal medya adresleri ise ozgecangurelofficial dir. Can Yaman ile birlikte Bay Yanlış Dizisinde başrol oynayacak olan Özge Gürel hanım ile canlandıracağı Ezgi karakteri ile ilgili detaylar vipdizi.net farkıyla yazının devamında..
İstanbul ilinde 5 Şubat 1987 tarihinde dünyaya gözleri açan Özge Gürel daha çocukluk yıllarından itibaren oyunculuk için ter döken isimlerden birisidir. Kızım Nerede isimli dizi ile kariyerinde başlayarak profesyonel olarak  ekranlarda yerini almıştır.

İlk olarak rol aldığı Kızım Nerede isimli dizide Zeynep rolü ile ekranlara gelen oyuncu tarihi dizi Muhteşem Yüzyıl dizisinde Rana Hatun karakterine can vermişti. Gençlik dizisi Medcezir de Ada rolünü canlandıran oyuncu, Kiraz mevsimi isimli dizide ise Öykü olarak karşımıza çıktı.Yıldızlar Şahidim dizisinde Haziran, Dolunay dizisinde Nazlı ve Muhteşem İkili dizisinde ise Nilüfer rolünü canlandırmıştır. Şimdilerde Can Yaman ile birlikte baş rolleri paylaşacağı Bay Yanlış Dizisi Ezgi karakterine hayat verecektir.

Bay Yanlış Ezgi Karakterini Canlandıran Özge Gürel Kimdir
Bay Yanlış Ezgi Karakterini Canlandıran Özge Gürel Kimdir

Bay Yanlış Dizisi Ezgi Kimdir?

Ezgi karakteri ile Baş Yanlış dizisinde rol alan Özge Gürel dizide artık hayattan zevk almayan ancak bir o kadarda sevecen ve artık evliliği ciddi ciddi düşünen bir kızı canlandıracaktır. Geçmişinde yaşadığı ilişkilerden dolayı erkekler ile aslında arası çok da iyi değildir. Can Yaman’ın oynadığı Özgür karakteri ile yolları kesişene kadar erkeklere bakışı da oldukça farklı birisidir.
Özgür’ün farklı olduğunu anlaması da geç olmayacaktır. Dizide Özgür ve Ezgi arasında hem duygusal hemde duygusallıktan uzak bir arkadaşlık ve ileride ilişki yaşanacak mı hep birlikte göreceğiz.


Bay Yanlış Dizisi Ezginin giydiği kıyafet ve elbiseler ile taktığı kolye takı yüzük ve küpelerin marka fiyat ve nereden temin edilebilecekleri ile ilgili detaylara buradan ulaşabilirsiniz. Bay Yanlış Ezgi rolünü canlandıran Özge Gürel hakkında bilgiler verdiğimiz yazımızın burada sonuna geldik. Oyuncu  ve canlandırdığı Ezgi karakteri hakkında yorum bölümünden düşüncelerinizi yazabilirsiniz.
Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler