Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

BluTv En İyi Yerli Vip Diziler

 BluTv En İyi Yerli Vip Diziler

Blutv de Yayınlanan En İyi Yerli Vip Diziler listesini siz değerli dizi hayranlarının beğenisine sunuyoruz. Yeni nesil yayıncılıkta çığır açan Blutv platformunda sizler için seçtiğimiz en iyi vip diziler ile evde kalmamız gereken şu günlerde bir nebze de olsa can sıkıntınızı gidermeye çalışacağımızı umuyoruz.
 BluTV üzerinden izleyebileceğiniz en iyi yerli vip dizi önerileri…
1-Alef
Alef Dizisi Blutv platformunda ilk 5 bölümünü geride bırakmış diziler arasındadır. Alef dizisinin bölümleri yaklaşık olarak 53 dakika sürmektedir. Her Hafta Cuma günleri yayınlanan dizi konusu gereği seri olarak meydana gelen ve birbirleri ile bağlantılı cinayetleri çözmeye çalışan Cinayet Bürosu görevlilerinin yaşadığı olayları anlatıyor.Dizi aynı zamanda Osmanlı ve İslam Tarihi hakkında cinayetler ile ilişkili bağlantıları araştırmaktadır. 
2-Sıfır Bir Bir zamanlar Adanada
Özel yapım diziler arasında yer alan Sıfır Bir – Bir Zamanlar Adana’da dizisi Polisiye diziler arasında yer almakta ve yaklaşık bölümleri 35 dakika sürmektedir. Henüz daha 20’li yaşlarda olan üç mahalle delikanlısının mahallelerindeki fuhuş, uyuşturucu satışı yapanlara karşı mücadelesi anlatılmaktadır. 
3-Behzat Ç 
Dizinin ilk 3 sezonu le birlikte BluTv için özel olarak çekilen 4. sezonu izlenmesi gereken en iyi vip diziler arasında yer almaktadır. Ankara Emniyet Müdürlüğü Cinayet Masasında görevli olan Behzat Başkomiser ve onun ekibinin olayları çözmesi yalın ve sade bir dille anlatılmaktadır. Kurallara uymayı pek sevmeyen Cinayet masasının 4. sezonu 9 bölüm ile Blue Tv platformlarında diğer 3 sezon ile birlikte yer almaktadır. 
4-Bozkır 

50 dakikalık 10 bölümden oluşan ve Blu Tv de yer alan bir başka polisiye dizi olan Bozkır’da küçük bir ile gelen  başkomiser Seyfi ile genç, deli dolu ve çaylak polis Nuri Pamir in küçük bir çocuğun cinayetini çözmesi konu edilmektedir. Bu cinayeti çözmeye çalışırlarken işin ucu varlıklı ve ilde sözü geçen Abbas beye kadar dayanır.

 BluTv Yerli Vip Diziler

5-Aynen Aynen 
Aynen Aynen” eğlenceli bir kadın erkek ilişkisi konu edilen komedi tarzı dizlerden birisidir. 3 Sezon olarak yayınlanan komedi dizisini diğer dizilerden ayıran ise her bölümün 7-8 dakikadan oluşması. Nil ve Deniz’in hikayesi anlatılıyor. 
Daha fazla mesaj
6-Bartu Ben 
Bartu Ben Dizisi 1. Sezon ve toplam 10 bölümden oluşmaktadır. Her bölümü yaklaşık olarak 37 dakika süren Blu tv dizisi Bartu Ben Ünlü birisinin daha az ünlü olma hikayesini konu ediyor. Bartu ünlü bir dizi oyuncusu iken harcamalarını kontrol edemeyince ekonomik olarak sıkıntıya girer. 
 BluTv En İyi Yerli Vip Diziler
 BluTv En İyi Yerli Vip Diziler

7-Sokağın Çocukları 

8-Masum

9-Yaşamayanlar

10-7Yüz

11-Hayeller Bizim İki gözüm 

12-Bize Gezmek Olsun

13-140 Journos (Parayı Vuranlar)

14-Sahipli 

15-Dudullu Postası 
Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler