Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Çatı Katı Aşk Dizisi Süheyla Durmaz Kimdir?

Çatı Katı Aşk Süheyla Kimdir? Gerçek Adı 

Çatı Katı Aşk Dizisi Süheyla Durmaz karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Pelin Öztekin Kocaeli ilinde 1987 yılında dünyaya gelmiştir. Kanal D ekranlarında yaz aylarında ekranlara gelmesi beklenen Çatı Katı Aşk Dizisinde Pelin Öztekin dizide yer alan Süheyla rolü ile yer alacaktır. Oyuncu ve canlandırdığı karakter hakkında detaylara vipdizi.net farkı ile yazımızın devamından ulaşabilirsiniz.  

Kanal D ekranlarında yayınlanması beklenen ve Mia yapım imzalı Çatı Katı Aşk dizisinde rol alan oyuncular arasında yer alan Pelin Öztekin dizide Süheyla Durmaz karakteri ile hayranlarının karşısında olacak olan oyuncudur. Yaz günlerinde içimizi ısıtacak olan Çatı Katı Aşk Dizisi şimdiden merak konusu oldu. 
Çatı Katı Aşk Dizisi Süheyla Durmaz Kimdir?
Çatı Katı Aşk Dizisi Süheyla Durmaz Kimdir?

Pelin Öztekin Kimdir? Çatı Katı Aşk Dizisi Süheyla Durmaz Kimdir? 

Çatı Katı Aşk Dizisi Süheyla karakterini canlandıran Pelin Öztekin Kocaeli (İzmit) ilinde 1 Ocak 1987 tarihinde dünyaya gelmiştir. Rasim Öztekin’in kızı olan Pelin İstanbul ilinde büyümüştür. Anadolu yakasında bulunan  Nurettin Tekasan Okulunda ilk ve orta eğitimini tamamlayarak lise eğitimi için Fenerbahçe lisesine gitmiştir. Fenerbahçe lisesinden önce Pera Güzel Sanatlar Lisesine kaydolmuş ancak bir yıl sonra Fenerbahçe Lisesine geçiş yapmıştır.

Çatı Katı Aşk Süheyla rolü ile ekranlara gelen Pelin Öztekin Lise eğitimi sonrasında Fransa’ya giderek eğitimlerine devam etmiştir. Ülkemize tekrar geri döndüğünde Demet karakteri ile  “Hayat Bilgisi” isimli dizide rol almıştır. 2006 yılında BKM ekibine katılarak Bir Demet tiyatro’da rol almıştır. Nagehan karakteri ile Aşk Ağlatır dizisinde de rol alan oyuncunun diğer yer aldığı projeler ise şunlardır. 
Çatı Katı Aşk Süheyla Kimdir?
Çatı Katı Aşk Süheyla Kimdir? 

Pelin Öztekin’in oynadığı diziler

Yuvamdaki Düşman / Nil / 2018
Hayat Şarkısı / Zeynep / 2016
Zeyrek ile Çeyrek “Bir Ramazan Temaşası” / Semanur / 2015
Doksanlar / Neşe / 2013
Çok Güzel Hareketler Bunlar / Pelin / 2008
Sınıf / Gökçe / 2008
Bir Demet Tiyatro / 2006
Hayat Bilgisi / Demet / 2003
Pelin Öztekin’in oynadığı filmler
İki Kafadar Chinese Connection / Sibel / 2013
300 Worte Deutsch / Nuran / 2013
Çok Filim Hareketler Bunlar / 2010
Neşeli Hayat / 2009
Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler