Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Çukur Dizisi Yeni Sezon Oyuncuları ve Karakterleri

Çukur Dizisi Oyuncuları ve Karakterleri ile Çukur Dizisi 2020 Yeni Sezon Diziye katılan yeni oyuncular ile ilgili bilgileri vip dizi farkıyla beğeninize sunuyoruz. Pazartesi akşamlarına renk katan Çukur dizisi reyting yarışında geçtiğimiz sezonlarda zirveyi kaptırmayan diziler arasında yer almaktadır. Hal böyle olunca dizinin hayranları ve müdavimleri de bir hayli fazla. 

Çukur Dizisi Yeni Sezon Oyuncuları ve Karakterleri

Çukur 1.Sezon Oyuncuları  ve Karakterleri Aras Bulut İynemli Çukur dizisi Yamaç Koçovalı karakterini canlandırmaktadır. Yamaç Çukur Mahallesini yöneten ve diziden ölerek ayrılan İdris Koçavalı’nın en küçük oğludur. Yamaç Koçavalı babasından sonra mahalleyi abileri ile birlikte yönetmektedir. 
Dilan Çiçek Deniz Çukur Dizisi Sena rolü ile ekranlara gelen ve Dizide Yamaç Koçavalı ile evli olan karakterdir. Dizinin ilerleyen bölümlerinde Yamaç’ın gözleri önünde ilginç bir şekilde akvaryum içinde boğularak ölerek diziye veda etmiştir. 
Ercan Kesal Çukur Dizisi İdris Koçavalı rolü ile dizide rol alırken senaryo gereği oğlu Yamaç tarafından mecburen vurulmuş ve diziye veda etmişti. Çukur Mahallesinde sözü geçen mert ve yiğit bir karakterdi. (Diziden Ayrıldı.)

Perihan Savaş Çukur Dizisi Sultan Koçavalı karakterine hayat veren isimdir. Yamaç’ın annesi ve diziden ayrılan İdris Koçavalı’nın resmi nikahlı eşidir. Oldukça otoriter birisidir. Gelinleri ve torunlarına pek taviz vermeyen birisidir. 

Şenay Gürler Çukur Dizisi Meliha karakteri ile dizide zaman zaman ekranlara gelen kişidir. İdris Koçavalı’nın eski sevgilisidir. İdris ona olan aşkını yıllar geçse de unutamamıştır. Dizinin yan karakterleri arasındadır. 

Erkan Kolçak Köstendil Çukur Dizisi Vartolu Sadettin rolü ile oldukça sevilen bir karakterdir. Dizinin ilk bölümlerinde kendisinden habersiz olan babası İdris Koçavalı ve Çukur Mahallesine çok çektirmiştir. Hatta baba bir anne ayrı kardeşinin bile ölümüne sebep olmuştur. Daha sonra kardeşleri ile birlikte Çukur’un kurtulması için mücadele vermeye başlamıştır. 
Rıza Kocaoğlu Çukur Dizisi Aliço karakteri ile dizinin belkide en çok sevilen isimlerindendir. Babası eski bir asker olan Aliço usta bir keskin nişancıdır. Görevde iken timi pusuya düşen Aliço daha sonra sokaklarda yaşamaya başlamış ve kağıt toplayarak geçimini sağlamıştır. Hafızası sayesinde Yamaç’a en çok yardım eden karakterlerden birisidir. En sevdiği şey ise gazozdur. 

Öner Erkan Çukur Dizisi Selim karakteri ile dizide İdris Koçavalı’nın ortanca oğludur. Diğer çocuklardan biraz farklıdır. Önceleri babasının kendisini sevmediğini düşünerek ona karşı düçmanları ile birlik olan Selim daha sonra pişman olur ve babasının kendisini affetmesi için oldukça uğraşmıştır. Kızı ve oğlu vardır. 

Çukur 2.Sezon Oyuncuları  ve Karakterleri 

Necip Memili Çukur Dizisi Cumali karakterini canlandırmaktadır. Diziye sonradan dahil olan Cumali uzun süre hapiste bulunmuş ve daha sonra hapisten firar etmiştir. Kardeşleri Yamaç Selim ve Vartolu’dan oldukça farklıdır. düşünmeden hareket eden Cumali dizinin sevilen isimlerindendir. 

Kubilay Aka Çukur Dizisi Celasun rolünü canlandırmaktadır. Dizide mahallenin önde gelen gençlerinden birisidir. Dizide yer alan dövüş sahnelerinde ön planda olan Celasun dizide ilk bölümden bu yana devam eden oyunculardan birisidir. 

Kadir Çermik Çukur Dizisi Emmi rolü ile dizide yer almaktadır. İdris Koçavalı’nın en yakın iki adamından birisi olan Emmi eski kabadayılar-dandır. Çevresi oldukça geniş olan emmi Yamaç’a mahalleyi yönetme konusunda oldukça yardım etmektedir. 
İrem Altuğ Çukur Dizisi Ayşe rolü ile Selim Koçavalı’nın karısını oynamaktadır. Ayşe ve Selim’in iki çocuğu vardır. Selim karsına pek değer vermese de Uzun yıllar Ayşe ile birlikte yaşamaktadırlar. 

Boncuk Yılmaz Çukur Dizisi Saadet karakterine hayat veren oyuncudur. Vartolu Sadettin ile evlidir. Dizinin geçen sezonunda bir oğulları olmuştur. Saadet Koçavalı ailesinin yanında onlara yardım eden ve kızları gibi olan bir karakterdir. 

Cem Uslu Çukur dizisi Metin rolünü canlandırmaktadır. Kardeşi Kemal ile birlikte Mahallede sözü geçenler arasındadır. Dizide bir dönem tek gözünü kaybetmiştir. 

Uğur Yıldıran Çukur Dizisi Kemal rolünü canlandıran mahallenin hırçın delikanlıları arasında yer almaktadır Saç traşı ile dikkatleri çeken Kemal Metin’in kardeşidir. Aytaç Uşun Çukur Dizisi Meke karakteri ile dizide yer almaktadır. Mahallede sözü geçen delikanlılar arasındadır. Gözü kara ve tuttuğunu koparan bir karakterdir. Dizide rol alan ve ölerek diziden ayrılan Berber Muhittin’in oğludur.  

Çukur 3.Sezon Oyuncuları  ve Karakterleri 

Ece Yaşar Çukur Dizisi Karaca rolünü canlandırmaktadır. Selim ve Ayşe’nin kızıdır. Diziye sonradan dahil olan Azer karakteri ile sevgilidir. Koçava ailesi bu arkadaşlığa izin vermese de Azer’den vazgeçemez. 
Mustafa Kırantepe Çukur Dizisi Medet karakteri ile dizide Vartolu Sadettin karakterinin en yakın adamıdır. Kendisine has konuma tarzı ve mimikleri ile dizide sevilen bir başka karakterdir. 
Berkay Ateş Çukur Dizisi Mahsun karakteri ile Karakuzular Çetesini Çeto ile birlikte yöneten bir rol ile diziye dahil olmuştur. Mahsun dizide Sena’ya olan karşılıksız aşkı ve Çeto’ya sadakati ile ön planda olan oyuncu olmuş ve Çeto çldükten sonra dizide bir süre ortalıkta görünmemiştir. Daha sonra aniden tekrar dizide ortaya çıkan Mahsun Yamaç’ı korumak için Sena’ya söz verdiğini söyleyerek o istemese de onu koruma görevi üstlenmiştir.
Erkan Avcı Çukur Dizisi Çeto rolü ile Karakuzuların başı olarak diziye 2.sezonda dahil olan oyuncudur. Mahsun ie birlikte Koçava mahallesini ele geçirmek için uzun bir süre mücadele vermiştir. Organ kaçakçılığı yaptığını öğrenen Mahsun’un onu terk etmesi sonucu bir süre sonra ölerek diziye veda etmiştir. (Diziden Ayrıldı) 
Ahmet Melih Yılmaz Çukur Dizisi Timsah Cemil karakteri ile bir döneme damgasını vuran oyuncular arasında yer almaktadır. Diziye ayrı bir renk katan ve çelik yeleği miğferi ve müzikleri ile damga vuran oyuncu Yamaç’ı öldürmek için çaba gösteren karakterlerden birisidir. (Diziden Ayrıldı) 
Salih Kalyon Çukur Dizisi Aliço’nun babası Yavuz karakteri ile diziye damga vuran isimlerden olurken dizide uzun soluklu olmamıştır. İntikamını almak için Aliço’yu bulan Yavuz komutan çocuklarını bile askeri usuller ile yetiştirmiştir. Diziden rolü gereği ölerek ayrılmıştır. (Diziden Ayrıldı) 
Lorin Merhart Çukur Dizisi Kutay karakteri ile diziye sonradan dahil olan oyuncular içindedir. Selim’in hapisten çıkan oğlu Akın’ın en yakın arkadaşıdır. Diziden Selim tarafından bıçaklanarak ölmüş ve ayrılmıştır. (Diziden Ayrıldı) 

Çukur 4.Sezon Oyuncuları  ve Karakterleri 

Burak Dadak Çukur Dizisi Akın rolü ile Selim ve Ayşe’nin oğlu olarak diziye dahil olmuştur. Babası gibi hapisten çıkar çıkmaz mahalleye ve abilerine ihanet eden Akın’ın henüz tam olarak amacının ne olduğu belli değildir.  
Hazal Subaşı Çukur Dizisi Nehir rolü ile dahil olan oyuncular arasındadır. Yamaç’ın babasını öldürmesinden sonra bir süre akıl hastanesinde kaldığı dönemde kendisi ile tanışmıştır. Dizinin son bölümlerinde Yamaç’tan hamile olduğu yönünde beyanlar vardır. 
Damla Sönmez Çukur Dizisi Efsun rolü ile diziye yeni sezonda katılan oyuncular arasında yer almıştır. Oldukça varlıklı olan efsun Çukur Mahallesini istese de aynı zamanda Yamaç’a da aşık bir karakterdir. Sena’nın ölümü sonrası Yamaç artık Nehir ve Efsun arasında kalmış birisidir. 
Meral Çetinkaya Çukur Dizisi Makbule rolünde diziye dahil olan oyuncular arasındadır. efsun’un babaannesidir. efsun’un yaptığı her şeyi takip eder ve onu yönlendirir. Gerekirse onun arkasından iş çevirmekten kaçınmaz. 
Tansu BİÇER Çukur Dizisi Yücel rolü ile dizide yer alan oyuncular arasındadır. Yamaç Koçavalı’nın babasını öldüren ve intikam için her şeyi yapan bir karakterdir. Dizinin 4. sezonunda diziden ölerek ayrılmıştır. 
Erman Cihan Çukur Dizisi Şenol karakteri ile dizide yer almıştır. Silah işinde usta olan Şenol zaman zaman Yamaç’a oldukça yardımcı olmuştur. Dizide yer alan Murtaza tarafından öldürülmüştür. 
Hare Sürel Çukur Dizisi Damla rolü ile diziye dahil olmuş ve ilerleyen bölümlerde önce iş icabı Yamaç’ın abisi Cumali ile evlenmiştir. Daha sonra ise Cumali’ye aşık olan Damla çocuğunu kaybetmiştir. 

Serhat Özcan Çukur Dizisi Oruç Reis rolü ile dizide bir döneme damga vuran isimlerden olmuştur. Damla’nın babası olan Oruç Reis Koçava ailesine ihanet eden isimlerden olmuştur. 

Çukur 5.Sezon Oyuncuları  ve Karakterleri 

Halil Babür Çukur Dizisi Veysel karakteri ile özellikle Cumali Koçavalı’nın adamı gibi görünen ve ona ihanet eden oyuncular arasında yerini almış ve sonrasında diziden ayrılmıştır. 
Muhammed Cangören Çukur Dizisi Reşit karakteri ile Yamaç’a yarım eden oyuncular arasında dizide kendisine yer bulan karakterlerden birisidir. 
Ramin Nazir Çukur dizisi  Lal – Dilsiz karakteri le Karakuzuların ele başı Çeto’nun en sadık adamıdır. Mahsun’dan bile değerli olan Dilsiz dizide bir dönem rol alan oyunculardandır. 
Mehmet Yılmaz AK Çukur Dizisi Ersoy karakteri ile Karakuzuların ilk dönemlerinde onların kasası ve beyni konumunda olan karakterdi. Onlara ihanet edince diziden ölerek ayrıldı. 
Burak Sergen Dizide Baykal karakterini canlandırmıştı. Mahalleyi almak için Selim ve Karakuzular ile işbirliği yapan Baykal karakterinin halen ölüp ölmediği dizide net bir durum değildir. 
Alperen Duymaz Çukur Dizisi Emrah karakteri ile emniyet Amiri olarak diziye katılan isimler arasında yer almıştır. Baykal’ın oğlu olmasına rağmen onun bundan haberi yoktur. Sena’ın abisi rolünde Yamaç ile uğraşmış ve ölerek diziden ayrılmıştır.  
Nebil Sayım Çukur dizisi Berber Muhittin karakteri ile dizide Cem Karaca Müzikleri dinleyen ve sevilen bir isimdi. Ölerek Diziden ayrıldı. 
Alara Turan Çukur Dizisi Songül rolü ile diziye yeni katılan oyuncular arasında yer almaktadır. Akın Koçavalı ile svgili olan Songül karakteri 2020 yılının başlarında diziye dahil olan oyuncudur. 
Çukur Nejat İşler Çağatay Erdener rolü ile diziye dahl olan oyuncudur. Oldukça güçlü olan Çağatay ile Koçavalılar zaman zaman anlaşma yapmak zorunda kalacaklardır. 

İlkay Akdağlı Çukur Dizisi Nedim karakteri ile mahallenin çay ocağında duran karakteri canlandırmaktadır.
Çukur Dizisi Oyuncuları ve Karakterleri
Çukur Dizisi Oyuncuları ve Karakterleri

Çukur Dizisi Cennet
karakteri Saadet’in evinde ona yardımcı olan kişidir. Vartolu’nun adamı Medet Cennet’i ilk gördüğünde ona aşık olur.
Yeni Hayat Dizisi Oyuncuları hakkında bilgiler için bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz. 
Oyla post
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler