Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Doğduğun Ev Kaderindir Dizisi Yasemin

Doğduğun Ev Kaderindir Dizisi Yasemin Kimdir?Doğduğun Ev Kaderindir Dizisi Yasemin karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Kayra Zabcı‘dır. İstanbul Şehrinde 2001 yılında dünyaya gelmiştir. Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi mezunu olan Kayra Zabcı Doğduğun Ev Kaderindir Dizisinde Mehdi’nin yeğeni Yasemin rolü ile dizide yer almaktadır. Oyuncu ve canlandırdığı karakter hakkında detaylar vip dizi farkıyla yazının devamında….

Doğduğun Ev Kaderindir Yasemin

Doğduğun ev Kaderindir dizisinde Yasemin Cemile’nin kızı aynı zamanda da Mehdi’nin de yeğenidir. Dizinin sevilen karakterlerinden birisi olan Kibrit Mehdi ve Zeynep tarafından evlatlık alınarak onların evne yerleşmişti. Evde yaşayan ve genç bir kız olan Cemile’nin kızı Yasemin ise bu durumu hiç hoş karşılamaz. 
Onu kıskanır ve ona kötü davranır. Bir gün Kibrit Yasemin’in annesi gibi sevdiği Zeynep’in eşyalarını karıştırdığını görünce ona tepki gösterir. Yasemin ise dayısının odasını karıştırmasının onu ilgilendirmediğini söyler. Kızına arka çıkan Yasemin’in annesi de Kibrit‘e tavır koyuncu bu durum Yasemin’i oldukça üzer. 

Kayra Zabcı Kimdir (Doğduğun ev Kaderindir Yasemin)

Doğduğun Ev Kaderindir Yasemin karakteri ile karşımıza çıkan genç yetenek  Kayra Zabcı İstanbul ilinde dünyaya gelmiştir. Best Model Çocuk Türkiye’de derece yapmıştır. 2013 yılında düzenlenen Best Child Model of the World yarışmasında birinci olmuştur. Lise eğitimlri devam ederken sanat ve oyunculuk üzerine eğitimler almıştır. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Bölümünde eğitim alan Kayra Aleyna Zabcı aslen Malatya‘lıdır.
Doğduğun Ev Kaderindir Dizisi Yasemin
Doğduğun Ev Kaderindir Dizisi Yasemin 

Ekranların sevilen dizilerinden olan Gülperi dizisinde Gülperi’nin gençliğine hayat vererek zaman zaman ekranlara gelmiştir.  Küçük Ağa, Aşktan Kaçılmaz, Muhteşem Yüzyıl ve Vatanım Sensin gibi dizilerde rol almıştır. Seddulbahir 32 saat isimli dizide oynamıştır. Doğduğun Ev Kaderindir Dizisi Yasemin ve bu karaktere hayat veren Kayra Zabcı hakkında yorum alanında merak ettiklerinizi sorabilirsiniz. 
Dizide bir başka merak edilen oyuncu ise Doğduğun Ev Kaderindir Dizisi Emine karakteridir. Emine hakkında merak ettiğiniz tüm soruların yanıtına bağlantıdan ulaşabilirsiniz. 
Oyla post
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler