Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Dünyayı Geziyorum Sunucusu Özlem Tunca Kimdir?

Dünyayı Geziyorum Sunucusu Özlem Tunca Kimdir? 

Dünyayı Geziyorum Sunucusu Özlem Tunca 23 Ocak 1985 tarihinde İzmir ilinde dünyaya gelmiştir. Başkent Ankara’da ilk ve orta eğitimini tamamlayan  Tunca hanım babasının asker olması sebebi ile Belçika’ya taşınır. . Belçika’da Liseye Shape International American High School (SAHS)’da başladı. 2 yıl burada okuduktan sonra tekrar Ankara iline dönen başarılı sunucu burada eğitimini Ankara Atatürk Anadolu Lisesi’nde tamamlar. Özlem Tunca Girne American Üniversitesi Basın-Yayın & RTS bölümünden mezun olmuştur. 

Yönetmenliğini Yasin Esirgenç’in yaptığı ve  Özlem Tunca Esirgenç tarafından sunulan Dünyayaı Geziyorum isimli programın Görüntü Yönetmeni ise Yasin Esirgenç beydir. Mert Film tarafından yapılan program Kanl 7 ekranlarında yayınlanmaktadır. 
Daha fazla mesaj
Dünyayı Geziyorum Hangi Kanalda Ne Zaman Saat Kaçta 
Dünyayı Geziyorum programı Kanal 7 ekranlarında Pazar günleri saat:15:10 da ekranlara gelmektedir. Gezmeye fırsat bulamadığımız yerleri ekranlara getiren başarılı sunucu Özlem Tunca sunumu ile farklı ve ilginç yaşantıları izlemek isteyenler programı kaçırmasın. Başarılı sunucu oğlu ile birlikte programı sunmaktadır. 
Dünyayı Geziyorum Sunucusu Özlem Tunca Kimdir?
Dünyayı Geziyorum Sunucusu Özlem Tunca Kimdir?
Dünyayı Geziyorum Sunucusu Özlem Tunca hakkında bilgiler verdiğimiz yazımızın burada onuna geldik. Kanal 7 ekranlarında hafta sonlarına renk katan program ve başarılı sunucusu Özlem Tunca hakkında yorumlarınızı bekliyoruz. Mucize Doktor Dizisi Oyuncuları hakkında detayları buradan öğrenebilirsiniz.  
Oyla post
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler