Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Ebru Karaduman Kimdir? Evde Hareket Zamanı Sunucusu

Ebru Karaduman Kimdir? Evde Hareket Zamanı Sunucusu olarak Star tv ekranlarında spor ve egzersiz hareketleri yaptıran ve gencinden yaşlısına herkesin takip ettiği Ebru Karaduman hakkında detaylı bilgilere vipdizi.net farkı ile yazımızın devamından ulaşabilirsiniz. 

Ebru Karaduman Kimdir? Evde Hareket Zamanı Sunucusu 

Ebru Karaduman İstanbul ilinde 1986 yılında dünyaya gelmiştir. Henüz daha 3 yaşlarında iken jimnastik ile tanışan Karaduman o günlerden bu yana halen bu spor ile uğraşmaktadır. Bu zaman kadar öğrendiklerini ise genç yaşlı demeden herkese öğreten birisidir. 

Ebru Karaduman 1993 ve 2006 yılları arasında  Türkiye Cimnastik Federasyonu Lisanslı Sporcusu ve Milli Takım Kaptanı olarak kariyer yapan sporculardan birisidir. Bu döemde 10 kez Türkiye birinciliği elde etmiştir. Ayrıca Artistik Cimnastik Uluslar Arası Boğaziçi Turnuvasında da 6 kez birinciliği bulunmaktadır. Avrupa başarıları da bir hayli fazla olan Ebru Karaduman 2004 yılında Amsterdam Artistik Cimnastik Avrupa Şampiyonasında birinci olmuştur. Bir yıl sonra İspanya / Akdeniz Oyunlarında başarılı derece yapan Karaduman aynı yıl Macaristan ve Romanya  Artistik Jimnastik Avrupa Şampiyonasında derece elde etmiştir. Ülkemizde 2005 yılında yapılan  İzmir Üniversiteler Arası Dünya Şampiyonasında derece elde etmiştir. 

Ebru Karaduman hanımın başarılıların yanı sıra oldukça iddialı ve geniş bir akademik kariyeri bulunmaktadır. Marmara Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu mezunudur. Milli Hakem olan Karaduman  Bahçeşehir Üniversitesi Spor Yöneticiliği Sertifika Programını tamamlamıştır. Bilgi Üniversitesinde  Marka Okulu Dijital Pazarlama üzerine Yüksek Lisansı tamamlamıştır. 
Ebru Karaduman Kimdir?
Ebru Karaduman Kimdir? Evde Hareket Zamanı Sunucusu 
Karaduman  2018 yılında Dream Party markasını yaratan isimdir. Bunun yanı sıra youtube ve diğer platformlarda hemen herkesi spor ile buluşturmaktadır. Türkiye Victoria Sports Marka Elçisi olarak görev yapmıştır. 2020 yılında ülkemizde dahil tüm dünyayı etkisi altına alan pandemi döneminde Star ekranlarında Evde Hareket zamanı isimli programın sunuculuğunu yapmaktadır. 

Evde Hareket Zamanı Hangi Kanalda Saat Kaçta 

Evde Hareket Zamanı Star tv ekranlarında hafta içi her gün saat:09:20 de yayınlanmaktadır. Farklı egzersiz programları ile sabah saatlerinde yayınlanmaktadır. Gençliğim Eyvah Dizisi Ahmet karakterini canlandıran Ekin Mert Daymaz hakkında detaylar burada….
Oyla post
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler