Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

En İyi Yerli Vip Diziler 2020 Anket

2020 Yılı En İyi Yerli Vip Dizi Anketi 

En İyi Yerli Vip Dizile 2020 Anket ile 2020 yılında en çok izlenen ve beğenilen vip dizilerin hangileri? 2020 yılı diziler için aslında pek de iç açıcı geçmeyen bir sezon oldu. Zira ülkemiz ve dünyayı etkisi altına alan korona virüs sebebi ile bir çok dizi sezon finali bile yapamadan yaz ayları geldi diyebiliriz. Virüs ile mücadele edilen şu günlerde ormanlık alanda çekimleri yapılan Kuruluş Osman Dizisi ve Survivor yarışması dışında diziler yayınlanmıyor. 2020 Yılı En İyi Yerli Vip Dizi Anketinde sizlere sevilen diziler hakkında kısa bilgiler vererek hazırladığımız liste doğrultusunda oy kullanmanıza imkan sağlayacağız.
En İyi Yerli Vip Diziler 2020 Anket
En İyi Yerli Vip Diziler 2020 Anket 

En İyi Yerli Vip Diziler 2020 Anket  

1-Çukur 
Listemizin ilk başında Show tv ekranlarında Pazertesi akşamları yayınlanan Çukur Dizisi Geliyor. Bir çok ünlü isim ile kadrosunu güçlendiren Çukur Dizisi 2020 Yılı En İyi Yerli Vip Dizi Filmi listemize girmeye hak kazanan diziler arasında yer alıyor. 
2-Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz
Salı akşamlarının fenomen dizisi tüm heyecanı ile devam ediyor. Diziye yeni katılan ve ayrılan oyuncuların bol olduğu dizi her sezonu olduğu gibi 2020 yılında da oldukça sevilerek izlenen diziler arasında yerini almaktadır. Baş rollerinde Oktay Kaynarca’nın da yer aldığı EDHO Dizisi 2020 En İyi Yerli Vip Dizi diyorsanız oyunuzu bu dizi için kullanabilirsiniz. 
3-Doğduğun Ev Kaderindir
Dizilerle arası iyi olmayan daha çok yarışma ve eğlence programları ile gündemde olan Tv 8 ekranlarında yayınlanan Doğduğun Ev Kaderindir Dizisi 2020 yılında ilgi ile izlenen yerli vip diziler arasında yer alıyor. 
4-Bir Zamanlar Çukurova 
Atv ekranlarında Perşembe akşamları keyif ile izlenen ve Yılmaz ile Demir arasındaki Çukurova da meydana gelen olayları konu alan dizinin hayranları ve müdavimleri diziyi merakla takip etmektedir. 
5-Mucize Doktor
Fox ekranlarının en iddialı dizilerinden olan Mucize doktor Perşembe akşamları adeta herkesi ekran başına kilitliyor. Otizmli bir doktorun başından geçenlerin anlatıldığı dizide zaman zaman gözyaşları sel olurken zaman zaman da oldukça komik anlar yaşanmaktadır. Alıntı Bir dizi olsa da oldukça iyi bir şekilde uyarlanmış olan Mucize Doktor Dizisi 2020 Yılı En İyi Yerli Vip Dizisi diyorsanız eğer oyunuzu kullanınız. 
6-Kuruluş Osman 
Tarihi diziler arasında en çok izlenen dizi Atv ekranlarında Çarşamba akşamları yayınlanan Kuruluş Osman Dizisidir. Kuruluş Osman Dizisi Diriliş Ertuğrul’dan sonra devam eden ve tarihimize ışık tutan ve Osmanlı İmparatorluğunun Kuruluşuna Işık tutan dizi En İyi Yerli Vip Diziler arasında yer almayı hak etmektedir.

En İyi Yerli Güncel Vip Diziler 

Daha fazla mesaj
7-Babil 
Cuma akşamları Star tv ekranlarında yayınlanan Babil dizisi güçlü oyuncu kadrosu ve hikayesi ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran bir başka vip dizidir. Halit Ergenç ve Ozan Güven’in baş rollerinde oynadığı dizide başarılı bir profesörün daha sonra büyük bir ponzi sistemi kurarak dolandırıcı olmasını anlatmaktadır. 
8-Yasak Elma 
Fox ekranlarının bir başka sevilen dizisi Yasak Elma konusu kadar oyuncuların giydiği Dizi Kıyafetleri ile de adından sıkça söz ettiren başarılı yerli vip diziler arasındadır.
9-Zümrüdü Anka 
Yeni diziler arasında olan ve izleyici kitlesi her geçen gün artan Zümrüdü Anka  2020 Yılı En İyi Yerli Vip Dizisi listemizde yer alan bir başka dizidir. Sevdiği insanın askerde öldüğünü öğrenerek amcası ile evlenmek zorunda kalan kızın hikayesi ile ile başlayan dizi merak ile izlenen diziler arasındadır.
10-Ramo 
Adana Taşkıran Mahallesinde Mazot işi ile uğraşan bir grubun başındaki adam ile onun adamlarının verdiği mücadeleyi anlatan ve Başrollerinde Murat Yıldırım’ın yer aldığı Ramo Dizisi Shov tv ekranlarında yayınlanmaktadır.
11-Baraj
Henüz daha yeni dizilerden birisi olan Baraj Dizisi Fox ekranlarında yayınlanmaktadır. Baraj inşaatında çalışan ve yüzünden yaralı olan ustabaşının internetten tanıştığı aslında dolandırıcı olan br kızla olan hikayesini anlatan dizi en iyi yerli vip dizi diyorsanız oyununuz bu dizi için kullanabilirsiniz. 
12-Arka Sokaklar 
Arka Sokaklar dizisi hakkında çok fazla bir detay yazmaya gerek olmasa gerek. uzun soluklu dizi Cuma akşamları reytinglerde oldukça başarılı işler çıkarmaya devam ediyor. 
13-Hizmetçiler
Yeni dizilerden olan Hizmetçiler dizisi oldukça zengin inanların yaşadığı sitede çalışan 4 hizmetçinin yaşadıklarını anlatıyor. 
14-Hercai 
Cuma akşamlarının çok sevilen dizilerinden birisi olan ve Miran ile Reyhan’ın aşklarının ailelerinin düşmanlığı ile mücadelesini anlatan dizi en iyi yerli vip dizi diyorsanız oyunuzu bu diziden yana kullanabilirsiniz.

Yerli Vip Diziler Güncel Listesi 

En İyi Yerli Vip Diziler anketi yaz dizilerini kapsamıyor. Bu sezon dizilerin bir çoğu erken final yapacağı veya yeni sezona ne zaman başlayacakları belli değil. Listede bulunmayan diziler ile ilgili yorum bölümünden isteklerinizi yazabilirsiniz. Blue Tv En İyi Yerli Diziler hakkında detaylara buradan ulaşabilirsiniz. 

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler