Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Widget HTML #1

Gençliğim Eyvah Dizisi Ayşe Gerçek Adı Kariyeri

Gençliğim Eyvah Dizisi Ayşe Gerçek Adı Kariyeri 

Gençliğim Eyvah Dizisi Ayşe karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı İpek Çiçek 1999 yılında dünyaya gelmiştir. İpek çiçek Gençliğim Eyvah Dizisinde Ayşe rolü ile dizide yer alan oyuncudur. Gençliğim Eyvah Dizisi Ayşe Gerçek Adı Kariyeri hakkında detaylar vipdizi.net farkı ile yazımızın devamında...

Gençliğim Eyvah dizisi Süreç film öncülüğünde atv ekranlarında yayınlanması beklenen diziler arasındadır. Dizinin baş rollerinde Cengiz Bozkurt ve Levent Ülgen, Ekin Mert Daymaz, Burak Tozkoparan ve Elif Doğan gibi oyuncular yer almaktadır. Dizide bu oyuncuların yanında dizide yer alacak olan İpek Çiçek dizide Ayşe karakteri ile yer alacaktır.

Gençliğim Eyvah Dizisi Ayşe Kimdir?

Gençliğim eyvah dizisi Ayşe dizide 20’li yaşlarda güzel ve genç bir kızı canlandırmaktadır. İnatçı hayat dolu ve capcanlı bir karakterdir. Mahallenin yakışıklı gencine gönlünü kaptırmıştır. Dizide şimdilik ön sıralarda yer alan oyunculardan olmasa da ilerleyen bölümlerde sık sık dizi içinde görünmesi muhtemel oyuncular arasında yer almaktadır. Ayşe karakterini canlandıran  İpek Çiçek kimdir? Hep birlikte tanıyalım.....

İpek Çiçek Kimdir? Gençliğim Eyvah Ayşe Karakteri 

İpek Çiçek İstanbul ilinde 1999 yılında dünyaya  gelmiştir. Küçük yaşlardan itibaren oyunculuk isteyen Çiçek Beyti Engin’den Kamera Önü Oyunculuk eğitimi almıştır; Dört Köşe filminde ufak yaşlarda rol almıştır. Gamze karakteri ile Elimi Bırakma dizisinde oynamıştır. 

2020 yılında rol aldığı sevilen dizi Mucize Doktor Kübra karakteri ile hemen herkes tarafından sevilmiştir. Şimdilerde 21 yaşında olan oyuncu son dizisinde gösterdiği performans ile adından oldukça söz ettiren oyunculardan birsi olmuştur.
BilgiUniversity
instegram: ipeksiciceksi
Gençliğim Eyvah Dizisi Ayşe Gerçek Adı Kariyeri
Gençliğim Eyvah Dizisi Ayşe Gerçek Adı Kariyeri 

Gençliğim Eyvah Dizisi Ayşe karakterini canlandıran İpek Çiçek hakkında bilgiler verdiğimiz yazımızın burada sonuna geldik. Gençliğim eyvah Dizisi Ahmet karakteri hakkında detaylara bu linkten ulaşabilirsiniz.

Gençliğim Eyvah Ayşe rolü ile ilgili yorum alanından düşünce ve görüşlerinizi belirtebilirsiniz. İpek Çiçek'e yeni dizisi Gençliğim Eyvah'ta başarılar diliyoruz. Dizi atv ekranlarında yaz aylarında ekranlara gelebilir. 

Yorum Gönder for "Gençliğim Eyvah Dizisi Ayşe Gerçek Adı Kariyeri "