Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Gençliğim Eyvah Dizisi Azra Gerçek Adı Nedir?

Gençliğim Eyvah Dizisi Azra Gerçek Adı Nedir? 

Gençliğim Eyvah Azra dizisi Azra karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Elif Doğan 6 Eylül 1994 tarihinde İstanbul ilinde dünyaya gelmiştir. Elif Doğan Gençliğim Eyvah Azra rolü ile dizide yer alan oyuncu olacaktır. Atv ekranlarında kısa bir süre sonra yayınlanması beklenen Gençliğim eyvah dizisi kadrosu ve dizide yer alan karakterler belli olmaya başladı. Azra dizide yer alan ana karakter arasında yer alacak olan oyuncudur. Gençliğim Eyvah Azra ve karakteri canlandıran Elif Doğan hakkında detaylar vpdizi.net farkı ile yazının devamında….

Gençliğim Eyvah Dizisi Azra Kimdir?
Gençliğim Eyvah Dizisi Azra Gerçek Adı Nedir? 
Gençliğim Eyvah dizisinde Levent Ülgen ve Cengiz Bozkurt gibi oyuncular ile birlikte rol alacak olan Elif doğan dizide Azra rolü ile ekranlarda olacak. Atv ekranlarında yer alacak olan komedi dizisinde İki Düşman Kebapçının aşk hikayesi konu edilecek. İki düşman kardeşin aşık olacağı karakter olan Azra ise gençliğim Eyvah dizisinde önemli bir rolü canlandıracak. Dizide en çok merak edilecek olan konuların başında ise Azra’nın iki kardeşten Zola hangisini tercih edeceği ve hangisine aşık olacağı konusu olacaktır. Azra rolünü canlandıran Elif Doğan Kimdir? Peki İşte ayrıntılar….

Elif Doğan Kimdir? Gençliğim Eyvah Dizisi Azra

Elif Doğan İstanbul ilinde 6 Eylül 1994 yılında dünyaya gelmiştir. İlk orta ve lise eğitiminden sonra İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Müzikal Bölümünde yüksek eğitimini tamamlamıştır. 1,62 metre boyunda olan oyuncu 53 kilogram ağırlığındadır. Suna rolü ile Aşk Laftan Anlamaz dizisi ile oyunculuğa ilk adımı atan oyuncu daha sonra ise canlandırdığı Zeynep karakteri ile Hayat Bazen Tatlıdır Dizisinde rol almıştır. 
Elif Doğan Kimdir?
Elif Doğan Kimdir? Gençliğim Eyvah Dizisi Azra
Elif Doğan yer aldığı Çukur dizisinde de Kütüphaneci Kız rolü ile dizinin ana karakteri Aliço’ya aşık olan Hale rolünü canlandırmış ve rolü gereği vurularak diziye veda etmişti. Öykü karakteri ile Darısı Başımıza dizisinde baş rollerde yer almıştır. Zengin ve Yoksul isimli komedi dizisinde ise Aleyna karakterine hayat veren elif Doğan şimdilerde Gençliğim Eyvah dizisi Azra rolü ile ekranlarda olacak. 

Elif Doğan Rol Aldığı Diziler 

Gençliğim Eyvah Azra Dizileri
Zengin ve Yoksul (Aleyna)
Darısı Başımıza (Öykü)
Çukur (Hale)
Hayat Bazen Tatlıdır (Zeynep)
Aşk Laftan Anlamaz

Gençliğim eyvah Azra rolünü canlandıran Elif doğan hakkında bilgiler verdiğimi yazımızın burada sonuna geldik. Gençliğim Eyvah Dizisi Ahmet Karakteri hakkında detaylı bilgileri bağlantıda bulabilirsiniz.
Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.