Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Gençliğim Eyvah Dizisi Zola Gerçek Adı Kariyeri

Gençliğim Eyvah Dizisi Zola Gerçek Adı Kariyeri 

Gençliğim Eyvah Dizisi Zola karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Burak Tozkoparan 1992 yılında İstanbul ilinde dünyaya gelmiştir. aslen rizeli olan Burak Tozkoparan Gençliğim Eyvah Dizisi Zola rolünü canlandıran oyuncudur. Zola karakteri Gençliğim eyvah dizisinde yer alan en renkli karakterler arasında yer almaktadır. Aksanlı konuşması ile dizide rol alan Zola karakteri ve bu karakteri canlandıran Burak Tozkoparan hakkında detaylar vipdizi.net farkı ile yazımızın devamında…. 

Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? 

Atv ekranlarında yaz aylarında izleyenler ile buluşmaya hazırlanan yaz dizisi Gençliğim Eyvah dizisinde Zola yurt dışından İstanbul’a babasını bulmak için gelen bir karakterdir. Zola’nın babası Kebapçıdır. Babasını bulmak için bir yandan da çalışmaya başlayan Zora bu arada Gençliğim Eyvah Azra karakterine aşık olur. Dizide yer alan Azra karakterinin ise dizide Zola’yı mı seçeceği şimdilik belli değildir. Zola Gençliğim Eyvah Dizisinde Kebapçıda çalışan genç bir şef rolü ile izleyenlerin karşısına çıkacak olan oyuncudur. Zola karakterini canlandıran Burak Tozkoparan Kimdir? Hep birlikte tanıyalım….

Burak Tozkoparan Kimdir? Gençliğim Eyvah Dizisi Zola 

Dizide Zola adında lokanta şefini canlandıracak olan  Burak Tozkoparan 4 Kasım 1992 yılında İstanbul ilinde dünyaya gelmiştir.  İlk Orta eğitimden sonra lise eğitimini Türk Kızılayı Kartal Anadolu Lisesinde tamamlamıştır.Lise sonrasında  Okan Üniversitesi Sinema ve Televizyon Bölümünde yüksek okulunu tamamlamıştır. Burak Tozkoparan aslen Rize’lidir.  180 cm boyunda ve 74 kg ağırlığındadır. Oyuncu  Akrep burcudur. Oyunculuğun yanında aynı zamanda müzik ile de ilgilenen Tozkoparan geçtiğimiz senelerde  “Sesinde Aşk Var” isimli sinema filminde başrollerde oynamış ve sesi ile filme renk katmıştır. 

Daha fazla mesaj

MasterChef 36. Bölüm İzle Youtube | 10 Ağustos 2022

Weptekno.com Açıldı

Gençliğim Eyvah Dizisi Zola Kimdir?
Gençliğim Eyvah Dizisi Zola Gerçek Adı Kariyeri 

Burak Tozkoparan “Pervane” isimli müzik grubunda  baterist olarak yer almıştır. Canlandırdığı Ozan karakteri ile  “Paramparça” isimli dizide ilk olarak oyunculuğa adım atmıştır.  Mert rolü ile “Hesapta Aşk” filminde rol almıştır. Sevilen dizi Kırgın Çiçekler’de Komiser Ali karakteri Sesinde Aşk Var filminde ise Rüzgar rolünde ekranlarda yer aldı. Şimdilerde Gençliğim Eyvah Dizisi Zola karakterini canlandıracak olan oyuncudur.  

Burak Tozkoparan Rol Aldığı Diziler

Paramparça (Ozan) – 2014 / 2016
Hesapta Aşk (Mert) – 2016
Kırgın Çiçekler (Komiser Ali) – 2017 / 2018
Sesinde Aşk Var (Rüzgar) – 2019
Gençliğim Eyvah Zola Sevgilisi

Gençliğim Eyvah Dizisi Zola karakteri ve bu karaktere hayat veren Burak Tozkoparan hakkında bilgiler verdiğimiz yazımızın burada sonuna geldik. Gençliğim Eyvah Dizisi Ayşe karakteri hakkında detaylar bu bağlantıda yer almaktadır. Oyuncu hakkında yorumlarınızı yorum bölümünden yapabilirsiniz. 
Gençliğim Eyvah Dizisi Burak Tozkoparan Kimdir?
Gençliğim Eyvah Dizisi Zola Kimdir?
Oyla post
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler