Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Lezzet Düşkünleri Pınar ve Doğa Kimdir?

Lezzet Düşkünleri Pınar ve Doğa Kimdir? Kaç Puan Aldılar?

Lezzet Düşkünleri yarışmasında 27 Mayıs Çarşamba günü yarışacak olan Pınar ve yardımcısı Doğa hakkında detaylı bilgileri vipdizi.net farkı ile yazımızın devamında bulabilirsiniz. İlk bölümü ile Pazartesi günü ekranlara gelen yarışma programında 5 çift yani 10 yarışmacı yer alıyor. 26 Mayıs Salı Sibel ve Emre ikilisi yarışmıştı.

Lezzet Düşkünleri Pınar ve Doğa Kimdir?
Lezzet Düşkünleri Pınar ve Doğa Kimdir?
Lezzet Düşkünleri Pınar Kimdir? 
Lezzet Düşkünleri Pınar Kimdir?
Lezzet Düşkünleri Pınar Kimdir? 
Pınar Türkyılmaz Lezzet Düşkünleri yarışmasına  Çorum ilimizden katılıyor. Pınar Türkyılmaz hanım şimdilerde  40 yaşındadır.1980 doğumlu olan yarışmacı  5 yıldır profesyonel aşçı olarak çalışmaktadır. Mutfak sektöründe çalışan Pınar hanım yarışmada oldukça iddialı isimlerden birisidir. 
Lezzet Düşkünleri Doğa Kimdir? 
Lezzet Düşkünleri Doğa Kimdir?
Lezzet Düşkünleri Doğa Kimdir? 
Doğa Zeles Lezzet Düşkünleri yarışmasına Pınar hanımın yardımcısı olarak katılıyor. 1989 yılında dünyaya gelen Doğa Zeles şimdilerde 31 yaşında.Doğa Zeles yaklaşık olarak 7 senedir pastacılık sektöründe çalışmaktadır. Dizi ve tv setlerinde yemek stilistliği yaptığını vurgulayan yarışmacı Pınar Türkyılmaz ile birlikte 27 Mayıs Çarşamba günü yarışacak. 
Lezzet Düşkünleri Pınar ve Doğa 27 Mayıs Çarşamba günü yaptıkları yemek ve tatlılar ile yarışacak olan ikilisi oldu. Yarışmacıların mesleğinin de bu alanda olması onlara büyük bir avantaj sunarken bakalım ilk gün yarışmacıları gibi zaman sıkıntısı yaşayacaklar mı?Hep birlikte izleyeceğiz. 

Lezzet Düşkünleri Pınar ve Doğa’nın Aldığı Puanlar

Lezzet Düşkünleri 27 Mayıs Çarşamba Puan Durumu
Daha fazla mesaj
Lezzet Düşkünleri Pınar Hanım haftanın ilk gün yarışmacıları olan Boğaçhan ve Taylan  ikilisine 3 puan vererek puan vermede oldukça bonkör olduğunu göstermişti. Aynı şekilde Pınar’ın yardımcısı Doğa’da ilk gün yarışmacılarına 3 puan vermişti. Bakalım 27 Mayıs Çarşamba Lezzet Düşkünleri Puan Durumu Nasıl Olacak.
Emre
Sibel 
Boğaçhan
Taylan
Gökhan 
Burhan 
Selen
Gizem …puan verdi. Toplamda .. puan aldılar.
Bu yazımızda sizlere Lezzet Düşkünleri yarışmasında Çarşamba günü yarışacak olan Pınar ve Yardımcısı Doğa hakkında bilgiler verdik. Yarışmada yer alan diğer yarışmacılar ile ilgili bilgileri Lezzet Düşkünleri Şefleri ve Yarışmacıları  linkinde bulabilirsiniz. 
Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler