Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Mucize Doktor Dizisi Yeni Sezon Oyuncular ve Karakterler

Fox Tv ekranlarında yayınlandığı ilk günden itibaren ilgi ile izlenen Mucize Doktor Dizisi Oyuncuları ve Karakterleri hakkında detaylı bilgilere vipdizi.net farkı ile yazının devamından ulaşabilirsiniz. Yapımcılığını MF yapımın üstlendiği uyarlama dizide Asena Bülbüloğlu dizinin yapımcılığını üstlenmektedir. Dizinin yönetmenliğini ise Yusuf Pirhasan ve Aytaç Çiçek birlikte üstlenmektedir. Dizinin senaryosunda ise Pınar Bulut ve Onur Koralp bulunuyor.

Mucize Doktor Dizisi Yeni Sezon Oyuncular ve Karakterler

 1. Taner Ölmez Mucize Doktor Dizisi Ali Vefa 
 2. Onur Tuna Mucize Doktor Dizisi Ferman 
 3. Sinem Ünsal Mucize Doktor Dizisi Nazlı 
 4. Hazal Türesan Mucize Doktor Beliz 
 5. Özge Özder Mucize Doktor Dizisi Kıvılcım 
 6. Murat Aygen Mucize Doktor Dizisi Tanju 
 7. Fırat Altunmeşe Mucize Doktor Dizisi Demir
 8. Hayal Köseoğlu Mucize Doktor Dizisi Açelya 
 9. Bihter Dinçel Mucize Doktor Dizisi Selvi 
 10. Korhan Herduran Mucize Doktor Dizisi Güneş
 11. Merve Bulut Mucize Doktor Dizisi Gülin  
 12. Merve Dizdar Mucize Doktor Dizisi Damla  
 13. Reha Özcan Mucize Doktor Dizisi Adil 
 14. Dilek Köse Mucize doktor dizisi Ferman’ın kardeşi Fatoş
 15. Abidin Külçe Mucize Doktor Ali Vefa’nın Küçüklüğü

Mucize Doktor Dizisi Yeni Sezon Oyuncuları

Taner Ölmez Mucize Doktor Dizisi Ali Vefa karakterine hayat veren oyuncudur. Ali Vefa Otizmli bir çocuk olarak büyümüş ve kendisini en çok destekleyen ve koruyan abisini küçük yaşlarda kaybetmiştir. Babası tarafından hiç bir zaman sevilmeyen Ali Vefa abisinin ölmesinden sonra babası tarafından istenmemiş ve Doktor Adil tarafından yetiştirme yurduna yerleştirilmiştir. Hastalığı dolayısı ile hafızası normal insanlardan kat kat fazla olan Ali Vefa Cerrah olmak için Adil Hocasının bulunduğu hastaneye gelerek kendisini kabul ettirmiştir. 

Onur Tuna Mucize Doktor Dizisi Ferman rolü ile ekranlara gelen oyuncudur. Genç ve Başarılı bir cerrahtır. Adil hocanın baş hekim olduğu Berhayat Hastanesinde Genel Cerrahi Bölümünden Sorumlu Uzman Doktordur. Bir çok başarılı ameliyat yapan Ferman hoca yanına verilen otizmli doktor Ali Vefa’yı ilk başlarda istemese de sonraları onu kabullenir ve koruması altına alır. Doktor Ferman dizide Beliz ile sevgilidir ve otizmli bir kız kardeşi vardır. 
Mucize Doktor Dizisi Oyuncuları ve Karakterleri
Mucize Doktor Dizisi Oyuncuları ve Karakterleri 

Sinem Ünsal Mucize Doktor Dizisi Nazlı karakterini canlandırmaktadır. Nazlı Cerrahi bölümde asistan doktor olarak çalışmaktadır. Ferman Hocanın ekibinde yer alan Nazlı duygusal ve çok iyi niyetli birisidir. İçten içe tek taraflı olarak Hocası Ferman’a ilgi duysa da bölüme yeni gelen Ali Vefa ile ilerleyen bölümlerde sevgili olacaktır. Ali Vefa’nın en büyük destekçilerinden birisidir. 
Hazal Türesan Mucize Doktor Beliz karakterine hayat veren oyuncudur. Beliz Berhayat hastanesinin sahibidir. Babasından kalan bu hastaneyi yönetirken aynı zamanda hastane cerrahlarından olan Ferman ile sevgilidir. Annesi öldükten sonra babasının evlendiği Kıvılcım’a babasının vasiyeti üzerine hastanede görev vermek zorunda kalsa da onunla her daim didişme içindedir. Cici anne Kıvılcım sinsi planları ile her daim Beliz’e gol atmayı başarmaktadır.

Mucize Doktor Yeni Sezon Oyuncuları 

Özge Özder Mucize Doktor Dizisi Kıvılcım rolü ile ekranlara gelen oyuncudur. Berhayat hastanesi ölen eşi tarafından üvey kızı Beliz’e bırakılınca bu hastaneyi almak tem amacıdır. Bu uğurda hastanede cerrahi bölüm başkanı olan Doktor Tanju ile işbirliği içindedir. Beliz’in elinden hastanenin yönetimini almak amacı ile ölen kocasının dondurulmuş spermleri ile hamile bile kalmıştır. Tanju ile aralarında aşk olup olmadığı ise merak konusudur. 

Murat Aygen Mucize Doktor Dizisi Tanju karakteri ile dizide yer alan oyuncudur. Tanju hoca Berhayat hastanesinde Cerrahi Bölüm başkanıdır. Doktor Ferman ve Asistanları ona bağlıdır. Aslında yufka yürekli bir insan olan Tanju hoca Başhekimliği Adil hocadan almak için Kıvılcım ile işbirliği içindedir. Tek amacı Ali Vefa’nın hata yapmasıdır. 

Fırat Altunmeşe Mucize Doktor Dizisi Demir rolü ile dizide yer alan isimdir. Ferman hocanın ekibinde asistan doktor olarak görev yapar. Babsı oldukça zengin olan Demir zaman zaman zenginliğini işine karıştırmaktadır. İlk başlarda Asistan Doktor Nazlı’ya aşık olsada hastanede görev yapan ve ona ilgi duyan hemşire Açelya ile sevgili olur.

Hayal Köseoğlu Mucize Doktor Dizisi Açelya hemşire rolünü canlandıran ana karakterdir. Dizide cerrahi bölümde hemşire olarak çalışmaktadır. Asistan Doktor Nazlı ile aynı evde kalırlar. Asistan Doktor Demir ile sevgilidir. Demir’i elde etmek için oldukça çaba gösterir. Önceleri hoşlanmadığı Ali Vefa sayesinde Demir ile sevgili olur.

Bihter Dinçel Mucize Doktor Dizisi Selvi hemşire rolünü canlandırmaktadır. Hastanenin en eski ve kıdemli baş hemşire-sidir. Hastanenin başhekimi Adil hoca ile dizinin ilerleyen bölümlerinde sevgili olmuştur. Ali Vefaya en çok yardımcı olanların başındadır. Diğer hemşireler ve asistan doktorları zaman zaman idare eden iyi yürekli birisidir. 

Korhan Herduran Mucize Doktor Dizisi Güneş hemşire karakteri ile dizide yer alan isimdir. Erkek hemşire olan Güneş cerrahi bölümde yer almaktadır. Aynı bölümde görev yapan sekreter Gülin’e aşıktır. İlerleyen bölümlerde Gülin ile sevgili olmuştur. 

Mucize Doktor Oyuncuları 

Merve Bulut Mucize Doktor Dizisi Gülin karakteri ile dizide yer alan ana karakterler arasındadır. Gülin cerrahi bölümde sekreterlik yapmaktadır. Hemşire Güneş ile sevgili olan Gülin diziye renk katan bir başka oyuncudur.  

Merve Dizdar Mucize Doktor Dizisi Damla karakteri ile diziye sonradan dahil olan ve Cerrahi bölüme asistan doktor olarak katılan isimdir. Hırsı ile okulu birincilikle bitiren Doktor Damla Berhayat Hastanesinde ön planda olmak için bir süre Tanju hocaya casusluk yapmıştır. Ali Vefa’dan daha iyi bir asistan olduğunu göstermek için yapamayacağı şey yoktur. 
Reha Özcan Mucize Doktor Dizisi Adil hoca rolü ile dizide yer alan isimdir. Adil hoca Berhayat hastanesinin baş hekimidir. Ali Vefa’yı hastaneye alan ve onu çocukluktan beri tanıyan ve ona başhekimliğini ortaya koyarak kefil olan kişidir. İyi bir cerrah olan Adil hoca hastanede çalışan baş hemşire Selvi ile dizinin ilerleyen bölümlerinde sevgili olmuştur. 

Dilek Köse Mucize doktor dizisi Ferman’ın kardeşi Fatoş karakterini canlandıran oyunculardandır. Dizide zaman zaman görünen Fatoş tıpkı Ali Vefa gibi otizmli birisidir. Özel bir yurtta kalan Fatoş’u abisi ilk olarak Ali Vefa’ya tanıtır. 
Abidin Külçe Mucize Doktor Ali Vefa’nın Küçüklüğünü oynayan çocuk oyuncudur. Ali Vefa’nın zaman zaman küçüklüğüne dair anılarında ekrana gelen oyuncu oldukça iyi bir performans göstermektedir.
Mucize Doktor Dizisi Oyuncuları ve karakterlerini tanıttığımız yazımızın burada sonuna geldik. Mucize doktor Dizisi 2020-2021 Yeni sezon Ne zaman Başlayacak Merak edenler bağlantıyı ziyaret edebilir.  
Oyla post
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler