Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Mucize Doktor Yeni Sezon Hangi Tarihte Başlayacak?

Mucize Doktor Yeni Sezonu Ne Zaman ? 

Fox Tv ekranlarında yayınlanan ve Perşembe akşamları Türkiye’nin en çok izlenen dizisi olmayı başaran  Mucize Doktor dizisi yeni sezonunun hangi tarihte başlayacağı dizi hayranları tarafından merak edilmektedir. İlk sezonu ile oldukça iyi bir başarı elde eden uyarlama dizide  2. sezon hazırlıkları devam ederken dizide ikinci sezonda da yeni konuk oyuncular ve mevcut kadro ile dizinin devam etmesi bekleniyor. Mucize doktor dizisi Good Doctor dizisinden uyarlama bir dizi olsa da bu başarısı devam ettiği sürece artık yerli bir yapıma dönecektir. Çünkü uyarlandığı dizi 20 bölüm olarak yayınlanmıştı. Dizi bu başarısı ile ilerleyen sezonlarda da ekranlara gelmeye devam edecek gibi duruyor. 

Mucize Doktor Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Mucize Doktor dizisi 2020 – 2021 yeni sezonu tahminlerimize göre 17 veya 24 Eylül 2020 perşembe akşamı başlayacaktır. Dizilerin yen sezonları okulların açılması ve yaz tatilinin sona ermesi ile birlikte ekranlara geldiği için sevilen dizide bu tarih aralığında ekranlara tekrar ikinci sezonu ile gelecektir. Reytinglerde elde ettiği başarı ile aldığı reytingleri korumak adına dizinin daha erken bir tarihte başlamasını pek beklemiyoruz.Zira Eylül aylarının başlarında henüz daha insanlar son sıcak günleri değerlendirmek için pek evlere girmedikleri için reytingler de haliyle düşük olmaktadır. Bu sebepledir ki tahminlerimize göre Mucize Doktor Yeni Sezonu Eylül ayının son haftaları ekranlardaki yerini alacaktır. 

Mucize Doktor 2. Sezon Hangi Gün Yayınlanacak


Sevilerek izlenen dizinin yeni sezonda da Fox ekranlarında Perşembe akşamları yayınlanması muhtemel görünmektedir. Atv ekranlarının bir başka sevilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova ile yarışan dizinin gününe hayranları da alışmış durumda. Bu sebepledir ki Mucize doktor Yeni Sezonda Perşembe akşamları aynı saatinde yayınlanacaktır diye tahmin yürütmek zor olmasa gerek. 

Mucize Doktor 2.Sezon Tahmin ve Analizler 

Mucizde Doktor dizisini baştan sona izleyen birisi olarak dizinin alıntı yapıldığı diziden de aynı zamanda haberi olmayan birisi olarak kendi görüşlerimizi sizlere yazmak istiyorum.

Mucize Doktor 5 Soruda 2.Sezonda Neler Olacak 


1-Yeni Sezonda Ali Vefa ve Nazlı Evlenecek mi?

Ali Vefa ve Nazlı için evlilik için henüz erken diyebiliriz. Zira daha ikili sevgili olmayı bile becerememişken bu evlilik çok erken olacaktır. Mucize Doktor 2.Sezonda da Ali Vefa ve Nazlı iyi birer arkadaş ve sevgili olarak diziye devam edecektir. 
2-Ferman ve Beliz’in Çocuğu Olacak mı?
Dizide bir baka merak edilen soru ise artık çocuk yapmayı kafasına koyan Beliz’in çocuğunun olup olmayacağı konusudur. Bu konuda naçizane fikrim ise bunun için henüz erken olduğu yönünde olacaktır. 
3-Kıvılcımın Çocuğu Erkek mi? Olacak Kız mı?
Tahminlerimize göre Kıvılcımın çocuğu eğer doğarsa erkek olacaktır. 
4-Açelya ve Demir Evlenecek mi?
Dizide yeni sezonda bu ikilinin evlenmesini beklemiyoruz. 
5-Adil Hoca ve Selvi Hemşire Evlenecek mi?
Mucize Doktor 2.sezonda Adil Hoca ile Selvi Hemşire evlenme olasılığı yüksektir.  
Mucize Doktor Yeni Sezon Hangi Tarihte Başlayacak?
Mucize Doktor Yeni Sezon Hangi Tarihte Başlayacak? 
Mucize Doktor 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak? konusunda hazırladığımız yazımızın burada sonuna geldik. Kuruluş Osman Dizisi Komutan Böke karakteri hakkında detaylı bilgileri bağlantıda bulabilirsiniz.   
Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
2 Yorumlar
  1. Adsız diyor

    YALANCI,ÖZGE ÖZDER VE REHA ÖZCAN AÇIKLAMA YAPMIŞTI ''TEMMUZ VEYA AĞUSTOS AYINDA BOMBA GİBİ GELİYORUZ DİYE ''

  2. Yemin diyor

    İnşallah Erkenden Başlar Biz Sadece Tahminimize Yazdık.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler