Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Orçun Oran Kimdir? Hangi Dizilerde Oynamıştır?

Orçun Oran Kimdir? Hangi Dizilerde Oynamıştır?

Orçun Oran 16 Aralık 1990 tarihinde Eskişehir ilinde dünyaya gelmiştir. Şimdilerde 30 lu yaşların içinde olan oyuncu Alef dizisinde Hilmi Karakterine 2 bölüm de olasa hayat vermiştir. Sevilen Dizi Çukur’da Arık Böke’nin en yakın adamı rolünü de canlandıran Oruç Oran aslında tiyatro ağırlıklı bir oyuncudur. Müjdat gezen konservatuvarı bölümünden mezun olmuştur. 
Çukur Arık Böke’nin Adamı Kimdir?
Söktöre 2015 yılında yayınlanan Yapışık Kardeşler filmi ile giriş yapmıştır. Kısa süren dizilerden olan Çarpışma dizisinde Akif rolü ile ekranlara gelmiştir. Bahçeşehir Üniversitesi Sinema bölümünde 3 yıl okuduktan sonra tiyatroya geçiş yapmıştır. 
Çukur Arık Bökenin Adamı
Orçun Oran Kimdir?

Daha fazla mesaj
Temel oyunculuk eğitimlerini Gözde Kocaoğlu ve Rıza Kocaoğlu’ndan almıştır.  Müjdat Gezen Konservatuvarını burslu olarak kazanarak burada eğitim almıştır. Bir çok tiyatroda oynamış ve bu alanda ödüller almıştır.

Orçun Oran Rol Aldığı Dizileri 


Alef Dizisi Hilmi
Çukur Dizisi Arık Böke’nin Adamı 
Çarpışma Dizisi Akif
N’olur Ayrilalim
Yapışık Kardeşler İdris

Reklam filmleri başta olmak üzere  Çarpışma Dizisi, Aref Dizisi ve Çukur Dizisi Arık Böke’nin yakın adamı rolleri ile ekranlara gelmiştir.Spor yapmayı oldukça seven oyuncunun ilerleyen dönemlerde dizilerde sık sık göreceğimiz karakterler arasında olacağını tahmin etmekteyiz.

Orçun Oran Kimdir? Hangi Dizilerde Oynamıştır?
Orçun Oran Kimdir? Hangi Dizilerde Oynamıştır?

Orçun Oran Oynadığı Tiyatrolar

Mazgal / Oyuncu
Yeni Dalga: Kuvayi Milliye Destanı Oyuncu

Orçun Oran hakkında vipdizi.net farkı ile verdiğimiz bilgilerin burada sonuna geldik. Oyuncu hakkında yorumlarınızı aşağıda yer alan panelden yapabilirsiniz. Dizi Oyuncusu Ecem Atalay hakkında bilgiler burada…. 
Oyla post
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler