Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Widget HTML #1

Sen Çal Kapımı Dizisi Figen Gerçek Adı?

Sen Çal Kapımı Dizisi Figen Gerçek Adı?

Sen Çal Kapımı Dizisi Figen karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı
Sitare Akbaş 1988 yılında İstanbul ilinde dünyaya gelmiştir. Asıl adı Makbule Sitare Akbaş Sen Çal Kapımı dizisi Figen rolünü oyuncu bir çok canlandıran oyuncudur. Şimdilerde 32 yaşında olan  oyuncu bir çok dizi ve projede yer almış başarılı bir oyuncudur. Başrollerinde başarılı oyuncular Kerem Bursin ve Hande Erçel'in yer aldığı dizide yer alan oyuncular arasında yer alan Sitare Akbaş hakkında detaylar vipdizi.net farkı ile yazımızın devamından ulaşabilirsiniz.

Sen Çal Kapımı Figen Kimdir?

Sen Çal Kapımı Dizisinde rol alan Figen karakteri dizide yer alan oyuncular arasında yer almaktadır. Figen karakteri dizide 30 lu yaşlarda genç bir kızı canlandıracak olan oyuncudur. Karakter hakkında detaylar ortaya çıktığında yazımızın bu kısmında güncelleme yapılacaktır. 

Makbule Sitale Akbaş Kimdir? Sen Çal Kapımı Figen 

Figen rolü ile dizide yer alacak olan Makbule Sitale Akbaş 1988 doğumludur. Başarılı oyuncu İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümünü bitirmiştir. 1.71 boyunda 55 kg ağırlığında olan oyuncu 2004 yılında Beşinci Boyut isimli dizi ile kariyerine başlamıştır. Sevilen komedi dizisi Akasya Durağında canlandırdığı Zeyno karakteri ile hemen herkes tarafından sevilmişti. İffet rolü ile İstanbul Sokaklarında oynayan oyuncu 2020 yılında Sen Çal Kapımı Dizisi Figen karakterini canlandıracaktır.   
Sen Çal Kapımı Dizisi Figen Kimdir?
Sen Çal Kapımı Dizisi Figen Kimdir?

Sen Çal Kapımı Figen Oynadığı Diziler ve Filmler

Sen Çal Kapımı – 2020
İstanbul Sokakları (İffet) – 2016
Analar ve Anneler – 2015
Emanet – 2014
Urfalıyam Ezelden – 2014
Bensiz – 2013
Ferah Feza – 2012
Dila Hanım – 2012
İncir Çekirdeği – 2008
Akasya Durağı (Zeyno) – 2008
Hakkını Helal Et (Esma) – 2007
Vazgeç Gönlüm – 2007
Beşinci Boyut – 2004

Sen Çal Kapımı Figen Kimdir? sorusuna verdiğimiz yanıtın burada sonuna geldik. Sen Çal Kapımı Dizisi Cenk rolü ile ilgili detaylara bağlantıdan ulaşabilirsiniz. 
Sen Çal Kapımı Dizisi Figen Gerçek Adı?
Sen Çal Kapımı Dizisi Figen Gerçek Adı?

Yorum Gönder for "Sen Çal Kapımı Dizisi Figen Gerçek Adı?"