Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Widget HTML #1

Sen Çal Kapımı Dizisi Seyfi Karakterini Kim Canlandırıyor?

Sen Çal Kapımı Dizisi Seyfi Karakterini Kim Canlandırıyor?


Sen Çal Kapımı Dizisi Seyfi Karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Alican Aytekin'dir. Başrollerinde Hande Erçel ve Kerem Bursin gibi isimlerin yer aldığı dizide yaz aylarında ekranlarda olacak. Zengin kız ile fakir bir gencin hayat hikayesinin konu edileceği Sen Çal Kapımı Dizisi Oyuncuları ve Karakterleri ile ilgili detaylı bilgiyi daha önce sizlere vermiştik. Bu yazımızda sizlere Sen Çal Kapımı Seyfi rolünü canlandıran Alican Aytekin hakkında bilgiler vereceğiz. 

Sen Çal Kapımı Seyfi Kimdir? 


Sen Çal Kapımı Seyfi karakterinin ana karakterler arasında yer almadığı ancak dizide bol bol ekrana gelecek olan yan karakterler arsında olduğunu tahmin etmekteyiz. Ufak Tefek Cinayetler dizisine İlhan karakteri ile rol alan Alican Aytekin'in yeni dizisi Sen Çal Kapımı Dizisi Olmuştur.


Alican Aytekin Kimdir? Sen Çal Kapımı Seyfi


Alican Aytekin İstanbul ilinde 1990 tarihinde dünyaya gelmiştir. İstanbul ilinde bulunan Bilgi Üniversitesi Tv Haberciliği ve Programcılığı Bölümünden mezun olmuştur. Oyunculuk üzerine eğitimlerini Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde tamamlamıştır. Ekranlara ilk olarak  “Bizim Okul” dizisi ile gelmiştir. İlerleyen dönemde ise  “Gölgedekiler” ve Ufak Tefek Cinayetler dizilerinde rol almıştır.

Alican Aytekin Yaşı Boyu Kilosu

Alican Aytekin 1990 doğumlu olup, 2020 yılında 30 yaşındadır. 72 kg ağırlığında ve 178 cm boyundadır. Yeşil gözleri ve yakışıklı olması ile dikkat çekmektedir. 

Alican Aytekin Rol Aldığı Diziler

Ufak Tefek Cinayetler (İlhan) – 2017
Gölgedekiler – 2014
Bizim Okul – 2013
Sen Çal Kapımı Dizisi Seyit Karakterini Kim Canlandırıyor?
Sen Çal Kapımı Dizisi Seyit Karakterini Kim Canlandırıyor?

Sen Çal Kapımı Dizisi Seyfi karakterini canlandıran Alican Aytekin hakkında bilgiler verdiğimiz yazımızın burada sonuna geldik. Oyuncu ve canlandırdığı karakter ile ilgili yorumlarınızı vipdizi.net olarak bekliyoruz. Sen Çal Kapımı Dizisi Ceren Kimdir? Diye merak ediyorsanız bu bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz. Yaz aylarında sevilen diziler arasında yer almasını beklediğimiz dizide yer lan oyuncular ile ilgili tanıtımlarımızı takip etmek için vipdizi.net adresinde kalmaya devam edin.

Yorum Gönder for "Sen Çal Kapımı Dizisi Seyfi Karakterini Kim Canlandırıyor?"