Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Widget HTML #1

Survivor 17 Mayıs Pazar 79. Bölüm Dokunulmazlığı Kim Kazandı

Survivor 17 Mayıs Pazar 79. Bölüm Dokunulmazlığı Kim Kazandı? sorusunun yanıtını merak eden yarışma hayranları için yazımızın ilerleyen bölümlerinde tahmin analiz ve sürpriz bilgiler bulabilirler. Dün yapılan dokunulmazlık oyununun farklı bir skorla kazanan gönüllüler takımı oldu. 

Gönüllüler takımı 10-4 gibi ezici bir fark ile dokunulmazlık oyununun yanı sıra köfte, pilav, piyaz, kola ve tatlı gibi yiyecekler ile de karınlarını doyurma fırsatı buldular. Dün yapılan ada konseyinde ünlüler takımından Mert ve Aycan aynı oyu alarak eleme potasına giren ikili oldu. Eğer   17 Mayıs 79. Bölümde Ünlüler takımı dokunulmazlığı kaybederse aşağı yukarı herkes eleme potasında olacak gibi görünüyor. 

Survivor 17 Mayıs Pazar 79. Bölüm Dokunulmazlığı Kim Kazandı 

Dün yapılan dokunulmazlık oyununu Gönüllüler takımının kazanacağı konusunda tahminlerimiz doğru çıktı. Bu akşam yapılacak dokunulmazlık oyunu ve yiyecek ödülünü kazanan takım vipdizi.net tahminlerine göre ÜNLÜLER takımı olacaktır.

Gönüllüler takımı dün oynanan oyunu farklı kazanmanın verdiği moral , Nisa'nın takımda yarışmaya tekrar başlaması ve dün yedikleri yemekler ile kazandıkları enerji ile 17 Mayıs Pazar Survivor Dokunulmazlık oyununu kazanmak isteyecektir. Ancak tahminlerimize göre Bu akşam dokunulmazlık oyununu Ünlüler takımı kazanıyor.

Survivor 79.Bölüm Fragmanı Vip İzle 


Survivor 79. Bölümü 17 MAyıs Pazar akşamı izleyenler ile buluşacak. Yeni bölüm fragmanında Ünlüler takımından Mert artık takımda göze batmaya başlayan oyuncu oldu. Sercan ve Cemal Can arasında yapılan parkur oyununda kazanan Cemal Can olurken Sercan'ın şanslı olduğunu vurgulaması Cemal Can tarafından Zeka olarak nitelendirildi. 


Survivor 17 Mayıs Acun Ilıcalının Bahsettiği Yeni Dönem Nedir?

Survivor2020 yarışmasında 17 Mayıs Pazar akşamı yayınlanan bölümde ada konseyinde Acun Ilıcalı artık yeni döneme girdiklerini belirtti. İzleyenler ve yarışmacılar ise Yeni dönemin neler getireceğini merak etti. 
Survivor 17 Mayıs Pazar 79. Bölüm Dokunulmazlığı Kim Kazandı
Survivor 17 Mayıs Pazar 79. Bölüm Dokunulmazlığı Kim Kazandı 

Survivor 18 Mayıs Salı Eleme Adayları 

16 Mayıs Eleme Adayı :
Ünlüler Takımı 
Mert ve Aycan 

17 Mayıs Eleme Adayı 
Gönüllüler Takımı 

Yorum Gönder for "Survivor 17 Mayıs Pazar 79. Bölüm Dokunulmazlığı Kim Kazandı "