Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Widget HTML #1

Survivor 18 Mayıs 80.Bölüm Ödül Oyunu Kim Kazandı?

Survivor 18 Mayıs 80.Bölüm Helikopter Ödülü Nedir? 

Survivor 18 Mayıs 80.Bölüm Ödül Oyunu kazanan takım yarışma hayranları tarafından merak edilmektedir. 18 Mayıs Ödül oyunu Zipline ve havuz partisi olacak. Ödüle yarışmacılar helikopter ile gidecek. Sevilerek izlenen yarışmada dün akşam yayınlanan bölümde Acun Ilıcalı Bayramda birleşme partisi yapılacağını açıkladı. Aynı zamanda adalarında birleşeceğini açıklayan Acun ılıcalı birleşmenin detaylrını Salı akşamı açıklayacak. Diğer merak edilen bir konu ise ödül oyununda adaya inen helikopter oldu. 18 Mayıs Helikopter ödülü nedir? İşte Detaylar....
Survivor 18 Mayıs 80.Bölüm Ödül Oyunu Kim Kazandı?
Survivor 18 Mayıs 80.Bölüm Ödül Oyunu Kim Kazandı? 

Survivor2020 bu haftaki dokunulmazlık oyunlarını kaybeden takım her iki takım oldu. Cumartesi yapılan dokunulmazlık oyunuzu ünlüler takımı kaybederken, Pazar akşamı yapılan dokunulmazlık oyununu gönüllüler kaybetti. İlk dokunulmazlık oyununda 10-4 yenilen ünlüler bir sonraki gün intikamlarını 10-3  skorla almayı başardı. Gönüllüler takımı Yasin'in ismini yazdılar.

Survivor Zipline Ödülü Nedir?

Zipline, yüksek bir noktadan, alçak bir noktaya bağlanmış çelik halat vasıtası ile emniyet kemeri giyerek kendi ağırlığınızla ve yerçekimi yardımıyla kayma aktivitesine denir. Tekerlekli bir makara çelik halata bağlanarak hızlanma sağlanır. 300 - 400 metrelik bir zipline hattında yaklaşık saate 50–60 km hıza ulaşılır. Vikipedi sitesinden alıntıdır.

Survivor 18 Mayıs 80.Bölüm Ödül Oyunu Kim Kazandı? 

Yarışmadan elenen ve uzun bir süredir pandemi sebebi ile adada kalan yarışmacıların da ülkemize gönderildiği açıklanan son bölümde Gönüllüler takından aday çıktı. 

Survivor2020 80.Bölümde ödül oyunu kazanan takım tahminlerimize göre ünlüler takımı olacaktır. Kazandıkları son dokunulmazlık oyunu ile moral bulan ünlüler takımı bu oyunda vipdizi olarak favorimizdir. 

Survivor2020 18 Mayıs 80.Bölüm Fragmanı Vip İzle 


Yorum Gönder for "Survivor 18 Mayıs 80.Bölüm Ödül Oyunu Kim Kazandı? "