Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Survivor 31 Mayıs Cemal Can’ın Kolu Mu Kırıldı?

Survivor 31 Mayıs Cemal Can’ın Kolu Mu Kırıldı?

Survivor 31 Mayıs Cemal Can’ın Kolu Mu Kırıldı? Sorusu yarışmanın 93. bölüm fragmanı ile birlikte en çok merak edilen konu oldu. Dokunulmazlık yarışında Yunus Emre ile birlikte parkurda iken omuz ve kol bölgesinden sakatlanan Cemal can ağlayarak yarışmayı terk etti. Cemal Can doktora ise ses geldi diyerek kırıldığından bahsetti. Fragmanda Ada konseyinde de Cemal Can’ı göremeyen yarışmanın hayranları Cemal Can’ın durumunu merak ettiler. Peki Survivor Cemal Can’ın kolu mu kırıldı? İşte Cevap…
Öncelikle Survivor 2020 yarışmasında Gönüllüler takımında yarışan Cemal Can’a geçmiş oldun dileklerimizi iletiyoruz. Fragmandan anladığımız kadarı ile Cemal Can kolundan ziyade omuz bölgesinden bir sakatlık yaşıyor. Canı tatlı yarışmacılardan olan Cemal Can’ın inşallah önemli bir sakatlığı yoktur. Yine videodan yapacağımız tahminde kolunun bir çok bölgesini rahatça hareket ettirmesi sakatlığının ciddi olmadığının göstergesidir umarız. 
Survivor 31 Mayıs Cemal Can'ın Kolu Mu Kırıldı?
Survivor 31 Mayıs Cemal Can’ın Kolu Mu Kırıldı?
Daha fazla mesaj

Hamilelerin Kullanabileceği Güneş Kremleri Nelerdir ?

Konuşanlar’da gülmeler efekt mi? Tiktok fenomeni…

Survivor 31 Mayıs Pazar akşamı yapılan Dokunulmazlık Oyununu tahminlerimize göre Ünlüler takımı kazandı. Ada konseyinde Acun Ilıcalı’nın çok önemli açıklamaları olacağı ise dikkatlerden kaçmayan bir başka detay oldu. 
Yarışmada artık yavaş yavaş bireyselliğe doğru geçilirken Sercan’ın Gönüllüler takımına karşı söylediği hepinizi bireyselde bekliyorum cümlesi ise Yasin tarafından bu neyin egosu şeklinde eleştirildi. 
Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler