Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Survivor Ersin Korkut’un Sakatlığı Nedir? Neden Elendi

Survivor Ersin Korkut’un Sakatlığı Nedir? 

Survivor2020 yarışmasında ünlüler takımında yarışan ve yaşına rağmen oldukça iyi sonuçlar alan Ersin Korkut sakatlığı nedeni ile yarışmadan elendi. Tv8 ekranlarında ilgiyle izlenen Survivor 2020’de bu akşam eleme günü olmasına rağmen sakatlığı sebebi ile diğer yarışmacılardan kimse elenmedi. 
Sevilen yarışmacı  Ersin Korkut’un bacağında yaşadığı sakatlık sebebi ile emar sonuçları doktoru Metin Kuş tarafından İstanbul’a gönderilmişti.Bugün geen sonuçlara göre Ersin’in yarışmaya devam edemeyeceği açıklandı. Ekran başındakiler Ersin’in köpeğinin öldüğünün açıklanacağını düşünürken sakatlığı sebebi ile elendiği açıklandı. 
Acun Ilıcalı Ersin’e çekim dışında bişey konuşacağını da söyleyerek muhtemel köpeğinin öldüğünü açıklayacak. Sercan ise Ersin’in operasyon geçirip geçirmeyeceğini sorarken aldığı cevap ise muhtemelen senin ve benim geçirdiğim gibi bir operasyon geçirebilir yanıtını aldı. 
Survivor Ersin Korkut'un Sakatlığı Nedir?
Survivor Ersin Korkut’un Sakatlığı Nedir? 
Survivor2020 Ersin Korkut’un sakatlığı muhtemelen spor ile uğraşanların sık sık başına gelen menüsküs , lif atması veya kopması , tendom kopması , yırtık veya fıtık gibi bir sıkıntı olabilir.

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.