Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Survivor Nisa 16 Mayıs Neden Yok İşte Cevap

Survivor Nisa 16 Mayıs Neden Yok İşte Cevap

Daha fazla mesaj

MasterChef 36. Bölüm İzle Youtube | 10 Ağustos 2022

Doya Doya Moda 17. Bölüm İzle Youtube | 9 Ağustos 2022

Weptekno.com Açıldı

Survivor Nisa 16 Mayıs Neden Yok diye merak eden yarışmanın hayranları için hemen gerekli açıklamayı yapalım. Survivor2020 yarışmasında sürekli oyunlara küsmesi ile gündemde olan Nisa 16 Mayıs Cuma akşamı yayınlanan bölümde ekranlara gelmedi. İzleyenler ise Nisa’nın sakatlanıp sakatlamadığını merak etti. Yarışma sonrasında Panorama programında Survivor Nisa’nın klinikte olduğu ve sorunun Pisikolojik olduğu öğrenildi.

Nisa gönüllüler takında yer alan yarışmacılardan birisidir. Bugün yarışmayı izleyenler Nisa’yı göremeyince merak içinde kaldılar. Nisa yarışmalarda zaman zaman küsen ve konuşmayan ve sorunlarını kendi içinde halletmeye çalışan bir kişilik olarak karşımıza çıkıyor. 
Nisa  Bölükbaşı  Kimdir?
Nisa Bölükbaşı, 2 Temmuz 1998 tarihinde Prag’da dünyaya gelmiştir. İyi bir yüzücü ve kayakçı olan Nisa Survivor yarışmasında bu sene Gönüllüler takımında yer alan yarışmacılar arasında yer almaktadır. 
Survivor Nisa 16 Mayıs Neden Yok İşte Cevap
Survivor Nisa 16 Mayıs Neden Yok İşte Cevap
Nisa Yarışmaya Devam edecek mi?
Nisa artık yarışmalara katılmaması ile sık sık gündeme gelen isimlerden olurken son olarak Acun Ilıcalı tarafından Panoramaya atılan mesaj’da sorunun psikolojik olduğunu izleyenler öğrenmiş oldu. Survivor Ödül Oyunundaki Villa hakkında detaylar bu bağlantıda….

Oyla post
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler