Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Widget HTML #1

Survivor 2020 1 Mayıs Nisa Sakatlandı mı? Erzak Oyununu Kim Kazandı?

Survivor 2020 1 Mayıs Nisa Sakatlandı mı? Erzak Oyununu Kim Kazandı? sorusu yarışma hayranları tarafından oldukça merak edilen konular arasında yerini aldı. Tv8 ekranlarında hemen her akşam yeni bölümleri ile ekranlara gelen Survivor 2020’de 1 Mayıs akşamı ünlüler ve gönüllüler takımları  erzak ödül oyunu için ter dökecekler. Survivor 63.Bölüm Fragmanında ise oyun sonrası sinirlenerek  küp şeklindeki kutuya tekme atan Nisa ise ayak parmaklarından bir sakatlık yaşıyor. 

Survivor 2020 1 Mayıs Nisa Sakatlandı mı?

Survivor2020 yarışmasına bu sene gönüllüler takımından yarışamaya katılan Nisa gündem olmaya devam ediyor. Oyunlarda zaman zaman küsmesi ile dikkatleri üzerine çeken Nisa son olarak acun medya ekibine karşı oynanılan voleybol maçında gösterdiği performans ie hemen herkesi şaşırtmayı başardı.Yarışmanın 1 Mayıs akşamı yayınlanan bölümde ise Erzak oyununda muhtemelen hırsı ile ön planda olacak olan Nisa hırsına yenik düşerek kaybettiği oyun sonrasında küplere teke atarak sakatlık yaşıyor.
Survivor 2020 1 Mayıs Nisa Sakatlandı mı
Survivor 2020 1 Mayıs Nisa Sakatlandı mı

Nisa'nın sakatlanması durumunda artık gönüllüler takımında tek bayan kalır. Ancak tahminlerimize Nisa'nın attığı tekmenin şiddeti ile çok ağır bir sakatlık yaşayacağını sanmıyoruz. Ayak parmaklarında sakatlık yaşaması muhtemel olan Nisa bir kaç oyun snra parkurlara dönecektir diye tahmin ediyoruz.  


Survivor2020 1 Mayıs Erzak Oyununu Kim Kazandı?

Erzak oyunları Survivor yarışmasında oldukça önemlidir. Zira yarışmacılarda adada bulunan tropikal meyveleri yemekten oldukça bıktıkları son dönemlerde erzak oyunlarına oldukça fazla önemsemektedirler. Bu akşam yapılacak olan Erzak oyununda son zamanlarda oldukça hırslı ve formda olan Gönüllüler takımı ile Ünlüler takımı arasında kıyasıya bir mücadele yaşanacaktır. Erzak oyunu Büyük Malikane ödülü kadar olmasa da yinede oldukça değerli bir ödüldür. 

VipDizi.net Tahmini 1 Mayıs Erzak Oyununu Ünlüler Takımı Kazanacak.

Survivor2020 1 Mayıs Erzak oyununu canlı anlatım ve yarışmacıların performansları bu bölümde bilginize sunulacaktır. Survivor2020 1bu akşamki ödül oyunu ile ilgili olarak yorum ve görüşlerinizi alt tarafta bulunan panelden yapabilirsiniz. 


Survivor2020 1 Mayıs 63.bölüm fragmanı

Yorum Gönder for "Survivor 2020 1 Mayıs Nisa Sakatlandı mı? Erzak Oyununu Kim Kazandı?"