Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Survivor2020 16 Mayıs Dokunulmazlığı Kim Kazandı?

Survivor2020 16 Mayıs Dokunulmazlığı Kim Kazandı 78 Bölüm Fragmanının yayınlanması ile birlikte Survivor2020 yarışmasında dokunulmazlık oyununun zor olduğu da ortaya çıktı. Yarışmanın sonlarına doğru yavaş yavaş ilerlerken Yarışmada bu hafta yapılacak olan ilk dokunulmazlık oyununu kimin kazandığı da merak konusu oldu.

Survivor2020 16 Mayıs Dokunulmazlığı Kim Kazandı?

Yarışmanın bugün yapılacak olan Dokunulmazlık oyunu oldukça önem arz ediyor. Bugün kaybeden takımdan bir aday eleme potasına gidecek. Takımların sayısının azalması ile birlikte oldukça önemli olan Dokunulmazlık oyununda takımlar oldukça stresli olarak yarışmaya çıkıyorlar.
Dün yapılan ödül oyununda çukulata ödülünü  duyan ve oldukça seven ünlüler takımından Sercan 4 oyunun tamamını kazanarak ödülü ünlülerin almasında önemli bir rol oynadı. Diğer yandan Gönüllüler takımında yer alan Nisa’nın ise oyunda yer almaması ise gönüllüler takımını oldukça etkiledi. İzleyenler Nisa’nın sakatlandığını düşünse de gerçekler panorama programında ortaya çıktı. Survivor Nisa 15 Mayıs Ödül Oyununda Neden Oynamadı diye merak ediyorsanız eğer bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz. 
Daha fazla mesaj

MasterChef 36. Bölüm İzle Youtube | 10 Ağustos 2022

Weptekno.com Açıldı

Survivor 16 Mayıs Dokunulmazlık oyununda son ödül oyununu kazanan ve rahat yataklarda uyuyacak olan ve boğazlarından kokonat dışında bir başka yiyecek geçecek olan Ünlüler takımı favori olacaktır. Gönüllüler takımı ise 10-5 skorla kaybettikleri ödül oyunu sonrasında dokunulmazlık oyununa daha fazla odaklanacaktır.
Bayan yarışmacılar arasında iyi performans sergileyen Gönüllüler Takımının nazlı yarışmacısı Nisa’nın ise oyunda yer alıp almayacağı bir başka merak konusu oldu. 

Survivor 16 Mayıs 78. Bölüm Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı?

Ünlüler-0 Gönüllüler-0

Canlı skorları ve Yarışmada Ünlüler takımı ile Gönüllüler takımından hangi oyuncuların birbirleri ile yarıştığını vipdizi.net farkıyla anlık olarak sitemizden takip edebilirsiniz. 

Yasin belindeki sakatlığı öne sürerek oynamak istememesi üzerine Mert empati yapılası gerektiğinden bahsetti. Yasin ise bu duruma sinirlenerek isterlerse oynayacağını ifade etti. 
Survivor2020 16 Mayıs Dokunulmazlığı Kim Kazandı?
Survivor2020 16 Mayıs Dokunulmazlığı Kim Kazandı?

16 Mayıs 78. Bölüm Survivor Dokunulmazlık oyununu kazanan takım tahminlerimize göre ünlüler takımı oldu. Sizlerde tahminlerinizi yorum bölümünden yapabilirsiniz. 
Survivor 78.Bölüm Fragmanı Vip İzle 


Oyla post
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler