Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Survivor2020 5 Mayıs Salı Adaya Kim Veda etti?

Survivor2020 5 Mayıs Salı Adaya Kim Veda etti?

Survivor2020 5 Mayıs Salı elenerek adaya veda eden isim belli oldu. Survivor yarışmasında Gönüllüler takımından ada konseyinde ismi yazılan isim Berkan olurken, bir gün sonra yapılan dokunulmazlık oyununu kaybeden  ikinci eleme adayı Ünlüler Takımından Mert oldu. Bu akşam yapılacak olan SMS sıralaması sonucu belirlenen isimler arasından Survuvor2020 5 Mayıs adaya veda isim de belli olacak.Gönüllüler 5 Mayıs SMS Oylama Sonuçları 

Gönüllüler takımından en çok SMS Oyu Alan İki Aday ise sırasız olarak Barış ve Ardahan oldu. Kadın yarışmacıların ismi söylenemediği için otomatikman kalan erkekler eleme potasına gitti.
 

Ünlüler 5 Mayıs SMS Oylama Sonuçları 

Ünlüler takımından en çok SMS Oyu Alan İki Aday ise sırasız olarak Mert ve Ersin oldu. Mert’in adaylığı düştüğü için Ünlüler takımından en çok SMS oyu alan 3. yarışmacı ise Aycan oldu. Mert çok fazla seçenek kalmadığını söyleyerek Yunus Emre’nin ismini verdi.Yunus Emre ise 9 potaya gitse 10.sunu sorduğunu hakkında hayırı olmasını söyledi. Ersin ise bu durumu hiç istemediğini belirterek ve özür dileyerek Aşkım’ı eleme potasına gönderdi. Aycan ise gitmeyeceğinden eminim diyerek Elif’in ismini verdi.

5 Mayıs Survivor Eleme Adayları 

Gönüllüler Takımı eleme Adayları 
Berkay
Yasin
Cemal Can 
Ünlüler Takımı eleme Adayları 
Yunus Emre
Aşkım
Elif

4 Mayıs Survivor Ödül Oyununu Kim Kazandı 

Sevilen yarışmada 4 Mayıs pazartesi günü oynanan büyük malikanede konaklama ve 80 li yıllar partisine katılma hakkını kazanan takım ünlüleri 10-9 yenmeyi başaran Gönüllüler Takımı oldu. 

3 Mayıs Survivor Dokunulmazlığı Kim Kazandı Kaybetti 

Survivor2020 65. Bölüm ile 3 Mayıs Pazar akşamı yeni dokunulmazlık oyunu ile ekranlara geliyor. Bu akşam yapılacak olan yarışma sonucunda kaybeden takımdan bir aday daha belirlenecek. 

Survivor 65.Bölüm Dokunulmazlığı Kim Kazandı?

3 Mayıs Pazar günü oynanacak olan Dokunulmazlık Oyununda Bizim Tahminlerimize Göre bir önceki oyunda yenilen Gönüllüler Takımı Galip Gelecek.. 

Canlı Sonuç:

ÜNLÜLER -0
GÖNÜLLÜLER-0
3 Mayıs Survivor Dokunulmazlığı Kim Kazandı Kaybetti
3 Mayıs Survivor Dokunulmazlığı Kim Kazandı Kaybetti 


3 Mayıs Pazar Survivor Eleme Adayı Kim Oldu?

Survivor2020 yarışmasında bu akşam oynanacak olan dokunulmazlık oyunu sonrasında kaybeden takımdan bir isim konseyde belirlenecek. Bu İsim Tahminlerimizde  yanılmaz isek Ünlüler Takımından birisi olacaktır. 

3 Mayıs Eleme Adayı :Survivor2020 64.Bölüm Cumartesi Dokunulmazlığı Kim Kaybetti 

Survivor2020 yarışması 2 Mayıs  Cumartesi akşamı Dokunulmazlığı Hangi Takım Kaybetti? Yarışmada bu akşam dokunulmazlık oyununun kimin kazanıp mutlu olduğu konusunda detaylar yazımızın devamında. Sevilerek izlenen yarışma programında bu akşam yayınlanan 64. bölümde dokunulmazlık mücadelesi vardı. Kıran kırana geçen dokunulmazlık yarışında galip gelen ve yenilen takım hakkında detayları vipdizi.net farkı ile aşağıda bulabilirsiniz.  
Survivor2020 64.Bölümde Dokunulmazlık oyunu oldukça zorlu bir parkurda gerçekleştirilen yarışma sonucu belli oldu. Sinirlerin de oldukça gerildiği yarışmada Parkurda ayağı kayarak düşen Mert küçük bir sakatlık geçirdi. Mert’in sakatlık geçirmesi sonucunda Gönüllüler takımından Yasin herkesin sakatlığını bahane ettiğini kendisinin ise hiç ses çıkarmadığından bahsetti.
Mert ise yarışmada sakatlığı sonrasında eleştiri yapan gönüllüler takımına  Nisa hakkında ”3 Oyunda Bir Defa aftı Kayıyor, Ben Elenmek istiyorum ayrılmak istiyorum diyor, kenara geçiyor ağlıyor ancak kimse laf etmiyor” diyerek tepkisini gösterdi. 
Konseyde ise Acun Ilıcalı ısrarla Nisa’ya söz vermesine karşılık Nisa uzunca bir süre konuşmadı. Yasin ise içindekileri söylene diyerek ona destek olmaya çalıştı.Peki Survivor2020 2 Mayıs Cumartesi Dokunulmazlığı hangi takım kaybetti? Dokunulmazlık oyunu sonrasında Survivor Malikane Oyunu olup olmadığı ise bilinmiyor. 
Survivor2020 64.Bölüm Cumartesi Dokunulmazlığı Kim Kaybetti
Survivor2020 64.Bölüm Cumartesi Dokunulmazlığı Kim Kaybetti 
CANLI ANLATIM 
Ünlüler 10
Gönüllüler 8
Survivor2020 64. Bölümde dokunulmazlığı bizim tahminlerimize göre Gönüllüler Takımı Kaybetti.

Tahminleriz Doğru Çıktı.Eleme Adayı Berkan 

Oyla post
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler