Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Survivor2020 86.Bölüm Fragmanı Eleme Adayları Kimler?

Survivor2020 86.Bölüm Fragmanı Eleme Adayları Kimler? 

Survivor2020 86.Bölüm Fragmanı Eleme Adayları Kimler? Bu hafta ünlüler takımından oldu. Survivor yarışmasında Arife günü yapılan dokunulmazlık oyununda kazana  takım Gönüllüler takımı oldu. Ünlüler takımı oldukça iyi mücadele etse de son atışlarda başarılı olamayınca oyunu kaybeden takım Ünlüler takımı oldu. 

Survivor2020 23 Mayıs Eleme Adayları Kimler?

Survivor2020 yarışmasında bu hafta ikinci defa oynanan  dokunulmazlık oyununu da kazanan takım Gönüllüler takımı oldu. Bu hafta 4 dokunulmazlık oyunu için şimdilik yüzde 50 adayı eleme potasına gönderen isim ünlüler takımı oldu.
22 Mayıs Cuma akşamı oynanan dokunulmazlık oyununu kaybeden ünlüler takımı eleme potasına Yunus Emre’nin adını yazarak onu gönderdi. 23 Mayıs oynana ve yeni parkurdaki dokunulmazlık oyununu kazanan takım yine gönüllüler takımı oldu. 23 Mayıs akşamı ünlüler takımı konseyde …………… adını yazarak eleme potasına gönderdi.
Acun ılıcalı Survivor yarışmasında çeyrek finalde bireysel başarıların çok önemli olacağını ve her koyunun kendi bacağından asılacağını söyledi. Çeyrek finalde bu sene yeni bir uygulama yapılacak. Şenlik yapılacak olan yarışmada Acun bey oldukça iddialı ve eğlenceli olacağını söyledi. 
Survivor2020 81.Bölüm Fragmanı Eleme Adayları Kimler?
Survivor2020 81.Bölüm Fragmanı Eleme Adayları Kimler? 
Acun bu akşam oynana  bölümde Yasin’e oldukça sert sözler ile uyarılarda bulundu. Yasin’e 2 günde 2 kontrolsüz hakareti olduğunu söyleyen Acun dün Sercan’a kum torbası fırlattığını belirtti.
  
Acun ce Sercan’ın anısı ise Acun’un deyimi ile 2010 yılında o dönem survivorda var mısın yok musun yarışmacılarının olduğunu söyledi. O tarihteki survivurda Bursasporlu Ertan’ın yer aldığını söyledi. Ertan’ın Bursa spora geldikten sonra Bursa Sporun Şampiyon olduğunu anlattı. 

Bursa Sporlu Ertan Kimdir? Survivor Ertan 

 Survivor2020 86.Bölüm Fragmanı İzle

Survivor 24 Mayıs 86.Bölüm Fragmanı 
Oyla post
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler