Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Survivor2020 Bu Akşam Dokunulmazlığı Hangi Takım Kazandı

Survivor 23 Mayıs Dokunulmazlığı Kim Kazandı?

Survivor2020 Bu Akşam Dokunulmazlığı Hangi Takım Kazandı? yarışmanın hayranları tarafından en çok merak edilen konular arasında yerini aldı. Survivor2020 23 Mayıs Cumartesi akşamı Dokunulmazlık oyununun 2.oynandı. Survivor2020 85. Bölümde dokunulmazlığı kazanan takım ile ilgili detaylara aşağıdan ulaşabilirsiniz. 
23 Mayıs Cumartesi akşamı dokunulmazlık oyununun ikincisi oynanacak. Bu akşam Survivor2020 de ünlüler takımında yer alan  Yunus Emre ile gönüllüler takımında yer alan Ardahan’ın tartışması ve kavgası gündem olacak. Survivor yarışmasında bir önceki gün yapılan dokunulmazlık oyununu kaybeden takım ünlüler takımı olmuştu. 
Survivor Bu Akşam Kim Kazandı
Survivor Bu Akşam Kim Kazandı
Ünlüler takımından eleme potasına ismi yazılan aday ise Yunus Emre Oldu. Bu akşam yapılacak dokunulmazlık oyununu gönüllüler takımı kazanırsa ünlüler takımından birisi adaya veda edecek isim olacak.

Survivor Bu Akşam Yapılacak Olan Dokunulmazlık Oyununu tahminlerimize göre kazanan takım gönüllüler takımı olacak. Survivor2020 Bu Akşam Dokunulmazlığı Hangi Takım Kazandı? Sercan ve Yasin Neden Tartıştı? Yunus Emre Neden Çok Sinirli? Detaylar aşağıda…

Survivor2020 Bu Akşam Dokunulmazlığı Hangi Takım Kazandı
Survivor2020 Bu Akşam Dokunulmazlığı Hangi Takım KazandıSurvivor2020 Bu Akşam Dokunulmazlığı Hangi Takım Kazandı?

Canlı Oyunlar

ÜNLÜLER 0-0 GÖNÜLLÜLER

Eleme Adayları

Ünlüler Takımı :Yunus Emre

Survivor 2020 85.bölüm fragmanı Vip İzle

Oyla post
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler