Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Yemin 3.Sezon Ne Zaman Başlayacak? Yeni Oyuncular

Yemin 3.Sezon Ne Zaman Başlayacak? Yeni Oyuncular 

Yemin 3.Sezon Ne Zaman Başlayacak? Yeni Oyuncular Kimler olacak. Kanal 7 ekranlarının sevilerek izlenen günlük dizisi Yemin 2. sezonunu geride bırakırken akıllarda bir çok soru işareti de bıraktı. İlk iki sezonunu geride bırakan Yemin dizisi 3. Sezonda neler yaşanacağı ve Yemin dizisine yeni oyuncuların dahil olup olmayacağı hakkında bilgileri vip dizi farkıyla beğeninize sunuyoruz. 

Yemin dizisi 2020 sezonunu 246. bölüm ile noktaladı. Oyuncular için oldukça yorucu geçen 2.sezonun ardından Yemin Dizisi 3. Sezon Muhtemelen Eylül ayının ilk veya ikinci haftası ekranlarda olacak. Dizide sezon finalinde kadın başrol oyuncusu Yemin vurulmuştu.Hamile olan Reyhan’ın gebeliği oldukça riskliydi. Reyhan’ın rahmindeki sorun onun ve bebeği için tehlikeli bir durumdu. Bu durum oldukça ender görülen bir rahmin aşağıda olması durumuydu ve tedavisi oldukça zordu. 

Dizinin bir baka karakteri olan Narin ise Reyhan’ın hastalığına çare ararken onunla aynı kaderi paylaşan Aynur isimli bir gebe kadını bulmuştu. Gebe kadının doğumu oldukça riskli ve yakındı. Emir’den kocasını bulmasını istemişti doğumdan önce. Ancak bu kadının kocasının başı beladaydı ve onun peşindekilerin silahından çıkan mermi arabada bulunan Reyhan’ı vurmuştu. 

Yemin 3. Sezon Yorumları ve Tahminleri 

Yemin dizisi 3. sezonunda Reyhan karakterinin yerine bir başkası da geçebilir. Yada onun yerine ana bir karakter diziye dahil olur ve Reyhan zaman zaman dizide görünerek daha sonra diziden ayrılabilir. Bu durum tabi bizim tahminlerimiz. Reyhan’ın diziye devam etmesi durumunda ise Reyhan yaralı kurtulur ve bebeğini sağ salim dünyaya getirir. Eğer Emir’in karısı Narin ölürse dizi biraz ileri ki zamandan başlayacak ve bir kaç mezarlık sahnesini izleyenler görecektir. 
Yemin Dizisi 3. Sezon yorumlarınızı ve tahminlerinizi yorum alanından bizlerle ve diğer okurlarla paylaşabilirsiniz. Yemin dizisi 3.sezonda da her gün Kanal 7 ekranlarında izleyenler ile buluşacaktır. 
Yemin 3.Sezon Ne Zaman Başlayacak? Yeni Oyuncular
Yemin 3.Sezon Ne Zaman Başlayacak? Yeni Oyuncular 

Yemin Dizisi 3.Sezon Diziye Yeni Katılan Oyuncular 

Yemin Dizisi 3.sezona yeni katılan oyuncuların kimler olduğu ve olacağı için şimdiden bir şey söylemek oldukça zor. Zira her dizide olduğu gibi yemin dizisinde de yeni sezonda bambaşka yüzler ve karakterler diziye dahil olacaktır. Yemin 3.sezon diziye katılan oyuncular ile ilgili duyuruları sitemizde bulabilirsiniz. 
Yemin Dizisi ile benzer bir dizi olan Emanet Dizisi İzleyici Yorumları ve Dizi Analizleri ile ilgili yazımıza ve yorumlara bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz. 
Oyla post
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler