Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Yeni Hayat Dizisi Berna Kimdir? Gerçek Adı Kariyeri

Yeni Hayat Dizisi Berna Kimdir?

Yeni Hayat Dizisi Berna Karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Övül Özbay İzmir ili Karşıyaka İlçesinde 1990 yılında dünyaya gelmiştir. Övül Özbay Yeni Hayat Dizisi Berna rolünü canlandıracak olan oyuncudur. Yeni Hayat dizisi yeni diziler arasında yer alan ve bir çok oyuncu ile karşımıza çıkan dizilerden olacaktır. Yeni Hayat Dizisi Oyuncuları ve Karakterleri hakkında detaylar için bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz. Bu yazımızda sizlere dizide Berna karakteri hakkında bilgiler vereceğiz. 
Yeni Hayat Dizisi Berna Karakterini Kim Canlandırıyor?
Yeni Hayat Dizisi Berna Karakterini Kim Canlandırıyor?
Yönetmenliğini Başak Soysal ve Cem Özüduru’nun yaptığı Yeni Hayat dizisinde rol alan Berna karakterinin nasıl bir karakter olacağı ile ilgili çok fazla detay bulunmasa da oyuncunun dizide önemli bir rol ile ekranlara geleceği tahmin edilmektedir. Özgür’ün kardeşi olarak dizide yer alacaktır. Dizide konu olarak ordudan ayrılan eski bir askerin zengin birisine korumalık yapması ile değişen hayatı anlatılacak. 

Övül Özbay Kimdir? Yeni Hayat Dizisi Berna 

Daha fazla mesaj

MasterChef 36. Bölüm İzle Youtube | 10 Ağustos 2022

Weptekno.com Açıldı

Yeni Hayat dizisi Berna rolünü canlandıran  Övül Özbay İzmir ilinde 1990 tarihinde dünyaya gelmiştir. Doğduğu şehir olan İzmir’de  İzmir Ekonomi Üniversitesi Mütercim Tercümanlık Bölümünü bitirmiştir.  beIN Sports kanalında  muhabir ve sunuculuk yapmıştır. Oyuncunun ilk dizi tecrübesi ise Yeni Hayat Dizisi Berna karakteri olacak. 
Yeni Hayat Dizisi Berna karakterini canlandıran Övül Özbay hakkında bilgiler verdiğimiz yazımızın burada sonuna geldik. Yeni Hayat Dizisi Oyuncuları Kıyafet elbise ve takılarının marka model ve fiyatları ile ilgili bilgilere vipdizi.net adresinden ulaşabilirsiniz. 
Yeni Hayat Dizisi Berna Giydiği elbise ve kıyafetler hakkında yorum bölümünden marka fiyat ve nereden alınabileceği konularından sorduğunuz sorulara editörlerimiz sizleri bilgilendirecektir. Yaz aylarının gelmesi ile bir çok yazlık dizi de yavaş yavaş görücüye çıkmaya başlıyor.

Bu sene pandemi sebebi ile bir çok dizi erken sezon finali yaparken yaz ayları çekimlerinin başlaması gereken dizilerde zamanında başlayamadı. Hemen her sektörde olduğu gibi virüs dizi sektörünü de etkiledi. Dizileri özleyenler için Yeni Hayat Dizisi oldukça iyi gelecek bir dizi olacaktır.

Oyla post
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler