Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Akıncı Dizisi Filiz Kim? Gerçek Adı Yaşı

Akıncı Dizisi Filiz Kim? Gerçek Adı Yaşı

Akıncı Dizisi Filiz Kim? Gerçek Adı Yaşı
Akıncı Dizisi Filiz Kim? Gerçek Adı Yaşı
Akıncı Dizisi Filiz karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Ayça Erturan 1983 yılında İstanbul ilinde dünyaya gelmiştir. Şimdilerde 35 yaşında olan Ayça Erturan Akıncı Dizisi Filiz rolü ile ekranlara gelecek olan oyuncudur. 2020 yeni dizileri arasında yer alan Akıncı Dizisi Filiz karakteri ve bu karakteri canlandıran Ayça Erturan hakkında detaylar aşağıda…


NTC Medya tarafından hazırlanan Akıncı Dizisinde Fatih isminde bir kahramanın hayatı konu edilecek. Dizide rol alacak olan oyunculardan biriside Filiz karakteri ile Ayça Erturan olacak. 

Akıncı Dizisi Filiz Kaç Yaşında Gerçek Adı Ne

Akıncı Dizisi Filiz rolü ile ekranlara gelecek oyuncu Ayça Erturan şimdilerde 35 yaşında olup  Başak burcudur. Sevilen oyuncu  Levent Kırca’nın oğlu Oğulcan Kırca ile evli olan oyuncu  1,70 metre boyunda ve 60 kilo ağırlığındadır. 1 Ağustos 1983 yılında dünyaya gelen oyuncu  Sinema ve Radyo Televiyon bölümünü Marmara Üniversitesinde tamamlamıştır. Pera Güzel Sanatlarda oyunculuk üzerine dersler almıştır. 


Başaşarılı oyuncu sevilen komedi dizisi Avrupa Yakası’nda Banu rolü ile ekranlara gelen oyuncu son olarak Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde ekranlara gelmişti. 2006 -2010 yılları arasında Bir Demet Tiyatro, Çok Güzel Hareketler Bunlar  isimli çalışmalarda Ayça karakteri ile rol aldı. 


Akıncı Dizisi Filiz Oynadığı Dizi ve Filmler


2004 – Avrupa Yakası (Banu) (TV Dizisi)
2006 – Bir Demet Tiyatro (Ayça) (TV Dizisi)
2008 – 2010 – Çok Güzel Hareketler Bunlar (Ayça) (TV Dizisi)
2009 – Neşeli Hayat (Sinema Filmi)
2010 – Çok Filim Hareketler Bunlar (Sinema Filmi)
2012 – Bir Kurabiye Masalı (Kısa Film)
2013 – Yağmurdan Kaçarken (Lidya) (TV Dizisi)
2015 – Aşk Nerede (Sinema Filmi)
2015 – Evli ve Öfkeli (Dilek )(TV Dizisi)
2015 – TAKIM: Mahalle Aşkına! (Sinema Filmi)
2018 – Kadın (TV Dizisi)
2019 – Doğduğun Ev Kaderindir (TV Dizisi)

Akıncı Dizisi Filiz karakteri ve bu karakteri canlandıran Ayça Erturan hakkında bilgiler verdiğimiz yazımızın burada sonuna geldik. Akıncı Dizisi Filiz Giydiği Kıyafet ve elbiseler ile taktığı takılar hakkında marka fiyat ve model bilgileri bu bölümde yer alacaktır.

Oyla post
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler