Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Bay Yanlış Deniz Kimdir? Gerçek Adı Kariyeri

Bay Yanlış Deniz Kimdir? Gerçek Adı Kariyeri 

Bay Yanlış Dizisi Deniz Karakterini Cemre Gümeli canlandırmaktadır. Cemre Gümeli 1991 yılında dünyaya gelmiştir. Tatlı İntikam dizisi ile dizi kariyerine başlayan Cemre Gümeli Bay Yanlış Dizisi Deniz rolü ile hayranlarının karşısına çıkıyor. 
Bay Yanlış Dizisi Deniz Koparan Kimdir?
Bay Yanlış  Deniz Kimdir?

Bay Yanlış Dizisi Deniz Kimdir?

Bay Yanlış Dizisi Deniz karakteri dizide rol alan ana karakter Ezgi’nin çocukluk arkadaşıdır. Henüz daha  30’lu yaşlarda olan Deniz ile İrem Ülkenin ismi duyulmuş hukuk firmasında avukat olarak çalışmaktadır. Tıpkı İrem gibi oda bu alanda en iyi olmak ve yükselmek için uğraşmaktadır. 
Bu yolda çok çalışan Bay Yanlış Deniz karakterinin başından geçen ve kötü sonuçlanan evlilik sebebi ile aşk ile arası iyi değildir. Kendisini aşka kapatan oyuncu hırslı ve erkeklere karşı ketum ve yakınındakiler oldukça soğuk davranan birisidir.  

CEMRE GÜMELİ KİMDİR? BAY YANLIŞ DİZİSİ DENİZ 

Daha fazla mesaj
Bay Yanlış Dizisi Deniz rolünü canlandıran Cemre Gümeli şimdilerde 29 yaşındadır. 1991 yılında dünyaya gelen oyuncu  İstanbul Bilgi Üniversitesi Sanat ve Kültür Yönetimini bitirmiştir.  mezunudur. Bale ve piyano eğitimlerini küçük yaşlarda almaya başlamıştır.  Cemre Gümeli, 1.72 metre boyunda 55 kilo ağırlığındadır. Gerçekte İkizler burcu olan oyuncu dizide rolü gereği Akrep Burcudur. 

Cemre Gümeli’nin Oynadığı Dizi ve Filmler 

Dizi hayatına Simay karakteri ile Tatlı İntikam isimli dizide 2016 yılında başlamıştır. 2 yıl sonra tarihler 2018 yılını gösterdiğinde ise Hande ve Fettah isimli dizide Servet rolünü canlandırmıştır. 2018-2019 yıllarında sevilen dizi elimi Bırakma dizisinde Cansu karakterine hayat vermiştir. Şimdilerde Bay Yanlış Dizisi Deniz rolü ile Fox ekranlarında kariyerine deva etmektedir. 
Bay Yanlış Dizisi Deniz Karakterini Kim Canlandırıyor?
Bay Yanlış Dizisi Deniz Karakterini Kim Canlandırıyor?

2018-2019 – Elimi Bırakma (Cansu) (TV Dizisi)
2018 – Servet (Hande Fettah) (TV Dizisi)
2016 – Tatlı İntikam (Simay) (TV Dizisi

Bay Yanlış Dizisi Deniz karakterini canlandıran Cemre Gümeli hakkında verdiğimiz bilgilerin burada sonuna geldik. Bay Yanlış Dizisi İrem Kimdir? Diye merak ediyorsanız bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz. 
Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler