Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Bay Yanlış Dizisi Ezginin Annesi Nevin Kimdir?

Bay Yanlış Dizisi Ezginin Annesi Nevin karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Feri Baycu Güler‘dir. Bay Yanlış Dizisi Ünal’ın Karısı rolünü canlandıran Feri Baycu Güler dizide Nevin Yılmaz rolü ile ekranlara geliyor. Fox ekranlarında kısa bir süre sonra başlaması beklenen Bay Yanlış dizi oyuncularından Nevin karakterini canlandıran Feri Baycu Güler Kimdir? detaylar vipdizi.net farkı ile aşağıda….

Bay Yanlış Dizisi Ezgi’nin Annesi Nevin Yılmaz

Nevin dizide yer alan ana karakterlerden Ezgi’nin annesidir. Nevin ilk kocasından boşandıktan sonra bir çok kere olumsuz ilişkiler yaşamıştır Bu ilişkiler sonrasında ise Ünal ile evlenmiş ve mutluluğu sonunda bulmayı başarmıştır. 
Modern ve eğlenceli bir karakter olan Ezgin’nin annesi aynı zamanda aşk kadınıdır. Kocası ile birlikte Bursa ilinde küçük bir kahvaltı salonu işletmektedir. Seyahat etmeyi ve eğlenceli bir yaşamı oldukça seven birisidir. 

Feri Baycu Güler Kimdir ?{Bay Yanlış Nevin Karakteri }

Feri Baycu Güler İstanbul ilinde 1 Temmuz 1978 yılında dünyaya gelmiştir. Başarılı oyuncunun boyu 1.62 m olup kilosu ise 68 kg dır. Yengeç Burcu olan oyuncu eğitimini İstanbul Üniversitesi Tiyatro Bölümünde tamamlamıştır. Kayhan Güler ile evlidir. 

2012 yılında Aşkın Halleri isimli dizi ile oyunculuğa merhaba demiştir. Daha sonralarında ise Altınsoylar ve Çifte Saadet isimli dizilerde oynamıştır. Canlandırdığı Kıymet rolü ile  Hayati ve Diğerleri dizisinde oynamıştır.Şimdilerde Bay Yanlış dizisi Ezginin annesi rolü ile fox ekranlarında sevenleri ile buluşmaya hazırlanıyor. 
Bay Yanlış Dizisi Ezginin Annesi Nevin Kimdir?
Bay Yanlış Dizisi Ezginin Annesi Nevin Kimdir?
Bay Yanlış Dizisi Ezgi’nin annesi Nevin karakteri ve bu karakteri canlandıran Feri Baycu Güler hakkında bilgiler verdiğimiz yazımızın burada sonuna geldik. Bay Yanlış Nevin dizide giydiği elbise ve kıyafetler ile ilgili detayları sitemizde bulabilirsiniz. Bay Yanlış dizisi İrem rolünü canlandıran oyuncu hakkında detaylar için bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz. 
Oyla post
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler