Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Bay Yanlış Dizisi Ezgi’nin Eski Sevgilisi Soner Kimdir?

Bay Yanlış Dizisi Ezgi’nin Eski Sevgilisi Soner Kimdir? 

Bay Yanlış Dizisi Ezgi’nin eski sevgilisi Soner karakterini canlandıran Taygun Sungur 9 Aralık 1989 yılında İstanbul ilinde dünyaya gelmiştir. Şimdilerde henüz daha 30 lu yaşların başında olan Taygun Sungar tiyatro ve dizi deneyimi olan başarılı oyuncular arasında yer almaktadır. 182 metre boyunda olan oyuncu 76 kilogram ağırlığındadır. Yay Burcundan olan oyuncu Kahverengi gözleri ile dikkat çekmektedir. Oyuncunun sevgilisi olup olmadığı konusunda net bir bilgi bulunmuyor.


Bay Yanlış Dizisi Soner Ezgi’nin eski sevgilisi rolü ile dizide yer alan oyuncudur. Mümessil olarak bir ilaç firmasında çalışmaktadır. İki yüzlü birisi olan Soner kendisini düşünen bir kişiliktir.

Bay Yanlış Dizisi Taygun Sungar Kimdir? 

Bay Yanlış dizisi Kadrosunda yer alması beklenen Taygun Sungar Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk Bölümünden mezun olmuştur. Tiyatro ve dizi deneyimi olan oyuncunun Doğum yeri ise İstanbul ilidir. 

Taygun Sungar ilk olarak dizi sektörüne Babam ve Ailesi dizisi ile 2016 yılında giriş yapmıştır. İlerleyen dönemlerde Ali karakteri ile Çoban Yıldızı dizisinde rol almıştır. Başarılı oyuncu küçük yaşlarda  Burak Sergen’den oyunculuk eğitimi almıştır. Lise eğitimini Kayseri ilinde tamamlayan oyuncu Üniversiteyi ise İzmir ilinde okumuştur. 

Taygun Sungar’ın rol aldığı diziler arasında uzun bir süre ekranlara gelen ve sevilen dizi  Çiçek Taksi, Kara Ekmek, Kardeş Payı ve Ulan İstanbul yer almaktadır. Suç ve Ceza, Gellert Tepesinde Düş ve Gerçek isimli tiyatro oyunlarında sahne olan Sungar şimdilerde Bay Yanlış Dizisinde ekranlara geliyor. 
Bay Yanlış Dizisi Taygun Sungar Kimdir?
Bay Yanlış Ezgi’nin eski sevgilisi Soner Kimdir? 
Bay Yanlış  dizisi Soner karakterini canlandıran Taygun Sungar hakkında bilgiler verdiğimiz yazımızın burada sonuna geldik. Oyuncu ve canlandırdığı karakter hakkında yorum bölümünden düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz. Bay Yanlış Dizisi Ezgi karakteri hakkında detaylara bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.
Oyla post
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler