Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Bay Yanlış Dizisi Özgür’ün yanında çalışan Gizem Kimdir?

Bay Yanlış Dizisi Özgür’ün yanında çalışan Gizem Kimdir?

Bay Yanlış Dizisi Özgür’ün yanında çalışan Gizem karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Ece İrtem 1991 yılında Sivas ilinde dünyaya gelmiştir. Gizem Bay Yanlış Dizisi Özgür’ün mekanında çalışmaktadır. Müşterileri karşılayan ve onların rezervasyon işlerine bakan Bay Yanlış Gizem hırslı ve insanları kullanan bir karakteridir. Özgürden’den içe hoşlanan ancak bunu kimseye belli etmeyen birisidir.Çok sinsi olan Gizem karakterini canlandıran Ece Ertem Kimdir? Peki
Daha fazla mesaj

Doya Doya Moda 17. Bölüm İzle Youtube | 9 Ağustos 2022

Weptekno.com Açıldı

Bay Yanlış Dizisi Ece İrtem

Bay Yanlış Gizem Kimdir?


Bay Yanlış Dizisi Gizem rolünü canlandıran Ece İrtem şimdilerde 29 yaşın içindedir. 5 Ocak 1991 yılında  Sivas ilinde dünyaya gelen oyuncu 1.70 m boyunda ve 53 kg ağırlığındadır. Ece İrtem oğlak Burcudur. Kahverengi gözleri ile dikkat çeken oyuncu eğitimini Yaşar Üniversitesinde Opera Şan alanında yapmıştır. Ece İrtem Sadri Alışık Kültür Merkezi’nde oyunculuk eğitimi alan oyuncularımız arasındadır. 
Bay Yanlış  Gizem Kimdir?
Bay Yanlış Dizisi Özgür’ün yanında çalışan Gizem Kimdir?
Şimdilerde Bay Yanlış Dizisi Gizem rolü ile ekranlara gelen oyuncu 2014 yılında Kaçak Gelinler dizisi ile dizi hayatına başlamıştır. Daha sonra ise O Hayat Benim dizisinde rol almıştır. Şeref Meselesi ve Kertenkele Yeniden Doğuş dizileri ise oynadığı diğer dizilerdir. Afet karakteri ile Yeni Gelin dizisinin sevilen isimlerinden birisidir. 

Bay Yanlış Dizisi Gizem karakterini canlandıran Ece İrtem ve canlandırdığı karakter hakkında verdiğimiz bilgilerin burada sonuna geldik. Bay Yanlış Dizisi Levent hakkında merak ettiğiniz tüm detaylar bu bağlantıda.
Oyla post
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler