Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Bay Yanlış Dizisi Şebnem Gerçek Adı Yaşı Sevgilisi

Bay Yanlış Dizisi Şebnem Gerçek Adı Yaşı Sevgilisi
Bay Yanlış Dizisi Şebnem Gerçek Adı Yaşı Sevgilisi 
Bay Yanlış Dizisi Şebnem karakterini canlandıran oyuncu Aygün Aydın İstanbul ilinde 1994 yılında dünyaya gelmiştir. 26 yaşında olan oyuncu Beykent Üniversitesi mezunu olan oyuncu Aygün Aydın Bay Yanlış Dizisinde Şebnem rolü ile ekranlara geliyor. Kısa bir süre sonra ekranlara gelecek olan Bay Yanış Dizisinde yer alan oyuncular arasında yer alan Aygün Aydın hakkında detaylı bilgilere vipdizi.net farkı ile aşağıdan ulaşabilirsiniz. 

Bay Yanlış Dizisi Şebnem Kimdir?

Şebnem rolü ile dizide yer alan  Aygün Aydın İstanbul ilinde 1994 yılında dünyaya gelmiştir. Bu Benim Tarzım isimli yarışmada 2. sezon yer alan Aygün hanım eğitimlerini Beykent Üniversitesi TV Haberciliği ve Programcılığı alanında tamamlamıştır. 
Daha fazla mesaj

Doya Doya Moda 17. Bölüm İzle Youtube | 9 Ağustos 2022

Weptekno.com Açıldı

Müzik ve oyunculuk üzerine eğitimlerini alan oyuncu Şeker isimli şarkının klibinde oynamıştı. Şimdilerde Bay Yanlış Dizisi Şebnem rolü ile ekranlara gelecek olan Aygün hanıma şimdiden başarılar. Bay Yanlış Dizisi Kerem hakkında detaylar için burayı tıklayınız. 
Bay Yanlış Şebnem  dizide güzelliği ile ön planda olacak oyuncular arasında yer almaktadır. Şebnem karakterinin dizide nasıl bir karakter olacağı konusu dizi başlamadığı için şimdilik belli değil. Bay Yanlış Şebnem hakkında bilgiler verdiğimiz yazımızın burada sonuna gedik. Bay Yanlış dizisi Ebru hakkında detaylar bu bağlantıda…
Oyla post
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler