Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Widget HTML #1

Emanet Dizisi Cansu Gerçek Adı Yaşı

Emanet Dizisi Cansu Gerçek Adı Yaşı 

Emanet Dizisi Cansu karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Rüya Coriç 1996 yılında Sırbistan'da dünyaya gelmiştir. Nişantaşı Üniversitesinden mezun olan Rüya Coriç Emanet Dizisi Cansı rolünü canlandıracak olan oyuncudur. Karamel yapımın Kanal 7 ekranları için hazırladığı Emanet Dizisi yakında ekranlara gelecek. Dizide yer alan oyuncular da dizinin kendisi kadar merak konusu oluyor. En çok merak edilen oyuncular arasında yer alan Cansu karakterini canlandıran Rüya Coriç hakkında detaylar yazımızın devamında...

Emanet Dizisi Cansu Karakteri (Rüya Coriç)

Bu sezon KAnal 7 ekranlarında izleyenler ile buluşması beklenen Emanet dizisinde Cansu rolünü oynayacak olan  Rüya Coriç 1996 yılında Sırbistan ülkesinde dünyaya gelmiştir. Oyunculuğun yanı sora mankenlik de yapan oyuncu İstanbul Nişantaşı Üniversitesi mezunudur. Başarılı oyuncu Gazikent Üniversitesinde Kamera Önü Oyunculuk eğitimleri almıştır.  Bu alanda eğitim veren Yasemin Öztürk hanımdan da eğitimler almıştır. 
Emanet Dizisi Cansu Gerçek Adı Yaşı
Emanet Dizisi Cansu Gerçek Adı Yaşı 
Oyunculuğun yanı sıra sunuculuk ile tanınan Rüya Coriç profesyonel olarak  basketbol sporu ile ilgilenmiştir. Bu spor branşında Beşiktaş'da forma giymiştir. İlk olarak  “Yılanların Öcü” isimli dizide rol almıştır. Bu diziden sonra  “Deli Ormanlı” isimli sinema filminde oynamıştır. “Olmadı Kaçarız” isimli sinema filminde de rol alan oyuncu şimdilerde Cansu karakteri ile Emanet dizisinde rol alacaktır. 

Rüya Coriç Dizileri ve Filmleri

Emanet (Cansu) – 2020
Olmadı Kaçarız
Deli Ormanlı
Yılanların Öcü


Emanet Dizisi Cansu giydiği kıyafet ve taktığı aksesuarlar hakkında bu bölümde detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Cansu Emanet Dizisinde rol alan etkili oyunculardan birisi olacaktır. Oyuncu ve canlandırdığı karakter hakkında yorum bölümünden düşüncelerinizi yazabilirsiniz. 
Emanet Dizisi Cansu Gerçek Adı Yaşı
Emanet Dizisi Cansu Gerçek Adı Yaşı 

Yorum Gönder for "Emanet Dizisi Cansu Gerçek Adı Yaşı "