Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Emanet Dizisi Murat Gerçek Adı Nedir?

Emanet Dizisi Murat Gerçek Adı Nedir?

Emanet Dizisi Murat karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Derya Oğuz Ertün,  1996 yılında dünyaya gelmiştir. Okan Üniversitesi Spor Yönetimi Bölümünden mezun olan Derya Oğuz Ertün Kanal 7 Emanet Dizisi Murat rolü ile ekranlara gelecek olan oyuncudur. Karakter ve bu karakteri canlandıran oyuncu hakkında detaylı bilgilere vipdizi.net farkı ile yazımızın devamından ulaşabilirsiniz. 

Yeni sezonda  Kanal 7 ekranlarında izleyenler ile buluşacak olan dizide bir önceki yazımızda sizlere Emanet Dizisi Cansu karakteri hakkında detaylı bilgiler vermiştik. Bu yazımızda ise sizlere tanıtacağımız oyuncu Emanet Dizisi Murat ve bu karaktere hayat veren Derya Oğuz Ertün olacak.

Derya Oğuz Ertün Kimdir?  (Emanet dizisi Murat)

Derya Oğuz Ertün Socia Entertainment & Management oyuncusudur. 1996 yılında dünyaya gelen oyuncu Okan Üniversitesi  Spor Yönetimi bölümünü 2014 yılında bitirmiştir. Human Oyunculuk Atölyesi’nde Temel Oyunculuk ve Diksiyon dersleri almıştır. “Ruffles ‘İnişler ve Çıkışlar’” isimli reklamlarda oynamıştır. Şimdilerde 24 yaşında olan oyuncu İngilizce konuşabiliyor. 
Emanet Dizisi Murat Gerçek Adı Nedir?
Emanet Dizisi Murat Gerçek Adı Nedir?

Derya Oğuz Ertün Dizileri ve Filmleri

Emanet – 2020
Kin – 2019
Bu Olay Senin De Başına Gelebilir (Murat) – 2019

Karamel Yapım imzalı olarak Kanal 7 ekranlarında günlük yayınlanacak olan dizilerden olacak olan Emanet dizisi Murat karakterinin dizide giydiği elbise ve taktığı aksesuarlara bu bölümden ulaşabilirsiniz. Oyuncu hakkında yorum bölümünden düşüncelerinizi yazabilirsiniz. 
Emanet Dizisi Murat Gerçek Adı Nedir?
Emanet Dizisi Murat Gerçek Adı Nedir?

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.