Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Emanet Dizisi Volkan Yıldırım Kimdir

Emanet Dizisi Volkan Yıldırım Kimdir? 

Emanet Dizisinde rol alması beklenen  Volkan Yıldırım 1982 yılında İzmir ilinde dünyaya  gelmiştir. Şimdilerde 38 yaşlarında olan Volkan Yıldırım tiyatro oyuncusudur.  Günlük dizilerin vazgeçilmez adresi olan Kanal 7 ekranlarında başlaması beklenen Emanet dizisinde erkek oyuncular arasında yer alması beklenen Volkan Yıldırım hakkında detaylar vipdizi.net farkı ile yazımızın devamında…

Emanet dizisi oyuncuları arasında yerini alan Volkan Yıldırım Töre Beni Taşlara Vurun isimli sinema filmi ile ekranlara gelmiştir.  Şefkat Tepe dizisinde de bir dönem rol alan oyuncu uzun boyu 1,86 cm ile dikkat çekiyor. Oğlak burcu olan oyuncunun  75 kg ağırlığında olduğu tahmin edilmektedir. Emanet Dizisi Volkan Yıldırım instagram adresi ise @yildirimvolkann dır.

Volkan Yıldırım’ın emanet dizisinde hangi karaktere hayat vereceği henüz belli değil. Dizide ön planda yer alacak olan oyunculardan birisi olacağını tahmin ettiğimiz oyuncunun günlük dizi ile adından sıkça söz ettirecektir. 
Emanet Dizisi Volkan Yıldırım Kimdir
Emanet Dizisi Volkan Yıldırım Kimdir 

Dramatik ve romantik sahneleri ile günlük olarak Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Emanet dizisinde aşk, kıskançlık, nefret, entrika izleyenleri yine büyüleyecek. Tanıtım fragmanlarından anladığımız kadarı ile Emanet Dizisi Müzikleri ile Yemin Dizisi Müziklerinin aynı olması dizinin Yemin dizisi ile bağlantısının olduğuna işaret ediyor.

Emanet Dizisinde rol alan Volkan Yıldırım hakkında bilgiler verdiğimiz yazımızın burada sonuna geldik. Dizi ve Oyuncu Volkan Yıldırım hakkında düşünce ve görüşlerinizi yorum alanından paylaşabilirsiniz. Emanet dizisinde rol alan diğer oyuncular hakkında sitemizde detaylı bilgileri bulabilirsiniz. 

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 1 Ortalama: 4]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler