Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Gençliğim Eyvah Dizisi Leyla Gerçek Adı Yaşı

Gençliğim Eyvah Dizisi Leyla Gerçek Adı Yaşı 

Gençliğim Eyvah Dizisi Leyla karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Ecem Atalay  Bilgi Ü.İletişim Fakültesi Medya İletişim Bölümü mezunudur. Ecem Atalay  Yasemin Özbudun Talent Management oyuncusudur. Atv ekranlarında yayınlanacak olan Gençliğim Eyvah Dizisi Leyla karakteri ekranlara gelecek olan oyuncu 20 yaşında genç ve hırslı bir karakter olacak. Süreç Film tarafından yapımcılığı üstlenilen dizide genç oyuncular arasında ekranlara gelmeye hazırlanan ve çok fazla dizi deneyimi olmayan Ecem Atalay ve canlandırdığı Leyla karakteri hakkında detaylar vipdizi.net farkı ile yazımızın devamında yer almaktadır.

Gençliğim Eyvah Dizisi Leyla Kimdir?

Gençliğim Eyvah Leyla dizide henüz 20 yaşında olan ve mahallede güzelliği ile dikkatleri çeken genç ve güzel bir kızdır. Zeki ve inatçı bir kişiliği olan Leyla aynı zamanda oldukça hırslıdır. Hırsı ile ön planda olacak oyuncu dizide üniversite okur. Azra ile yakın arkadaş olan Leyla karakter olarak ise Azra‘nın tam tersi bir karakterdir. Leyla ve Azra dizinin ilerleyen bölümlerinde aynı gence aşık olurlar ise aralarında oldukça çekişme yaşanacaktır. 

Gençliğim Eyvah Dizisi Leyla Kimdir?
Gençliğim Eyvah Dizisi Leyla Gerçek Adı Yaşı 
Gençliğim Eyvah Dizisi Ecem Atalay‘ın ilk dizi tecrübesi 4N1K Dizisi sonrasında da Gençliğim eyvah Dizisi olacak. Güzelliği ile dikkatleri çeken oyuncunun bu dizi ile yıldızının parlayacağını tahmin etmekteyiz. Peki gençliğim eyvah Dizisinde rol alan ve Leyla karakterini canlandıran Ecem Atalay Kim? İşte Detaylar 

Ecem Atalay Kimdir? 

Ecem Atalay şimdilerde 20 yaşında bir oyuncudur. İstanbul ilinde dünyaya gelen oyuncu  Beykent Kolejinde lise eğitimi sonrasında Bilgi Üniversitesinde Medya İletişim bölümünde eğitimlerine halen devam etmektedir. Oyunculuk konusunda Saim Güveloğlu’ndan ders alan genç yetenek Dijital Esaret filmi ile oyunculuğa ilk adımı atmıştır. 4N1K: Yeni Başlangıçlar dizisinde genç bir liseliy canlandırmıştır. 

Gençliğim Eyvah Leyla (Ecem Atalay) Kaç Yaşında?
Gençliğim Eyvah dizisinde Leyla rolünü canlandıran Ecem Atalay Dizide 20 yaşında üniversite okuyan bir kız rolünü canlandıracaktır.
Gençliğim Eyvah Dizisi Leyla’yı Kim Oynuyor?
Gençliğim Eyvah dizisinde Leyla karakteri ile ekranlara gelen oyuncu Ecem Atalay’dır. 
Gençliğim Eyvah Leyla’nın Gerçek Adı

Gençliğim Eyvah Dizisi Leyla karakterinin gerçek adı Ecem Atalay hanımdır. 
Gençliğim Eyvah  Leyla Kimdir?
Gençliğim Eyvah Dizisi Leyla Kimdir?

Gençliğim Eyvah Leyla’nın Giydiği Kıyafet ve Elbiseler

Gençliğim Eyvah Dizisi Leyla rolünü canlandıracak olan Ecem Atalay‘ın dizide giyeceği elbise ve kıyafetler ile taktığı aksesuarlar dizi hayranları tarafından oldukça merak edilecektir. Atv ekranlarında yayınlanacak olan yaz dizisi Gençliğim Eyvah Leyla bu yaza  damgasını vuracak yeni moda elbiseler ile ekranlara gelecektir. Gençliğim Eyvah Leyla elbise ve kıyafetlerinin marka model ve fiyat bilgilerini bu kısımda bulabilirsiniz. Beğendiğiniz kıyafetler hakkında yorum alanında sorularınızı sorabilirsiniz. 
Oyla post
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler