Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Gençliğim Eyvah Dizisi Suzan Gerçek Adı Nedir?

Gençliğim Eyvah Dizisi Suzan Gerçek Adı Nedir?Gençliğim Eyvah Dizisi Suzan karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Bahar Süer Başkent Ankara’da 1985 yılında dünyaya gelmiştir. Bahar Süler Gençliğim Eyvah Dizisinde Suzan karakteri ile dizide yer alacak olan oyuncudur. ATV ekranlarında yaz aylarında ekranlara gelecek olan gençlik ve romantik komedi dizisi  Gençliğim Eyvah ilk bölümü ile Haziran ayının 15  inde izleyici ile buluşacak. Dizinin başrol oyuncuları arasında Levent Ülgen ve Cengiz Bozkurt gibi usta isimlerin yer aldığı dizide Suzan rolünü canlandıran isim de Bahar Süler oldu.Gençliğim Eyvah Suzan Kimdir?

Gençliğim Eyvah Suzan karakteri dizide Veysi ile evli olan karakterdir. Suzan eli maşalı birisidir. Çocukları olmadığından kusuru kocasında bulmaktadır. Veysi ise kocası ne derse onu yapan saf ve mülayim birisidir. Suzan dizide oldukça komik sahnelerde yer alan oyuncu olacaktır. Kocasının üzerine kuma bile getirmeye çalışacak olan Suzan karakterini canlandıran Bahar Süer hanımı tanıyalım…
Gençliğim Eyvah Dizisi Suzan Gerçek Adı Nedir?
Gençliğim Eyvah Dizisi Suzan Gerçek Adı Nedir?
Bahar Süer Kimdir? Gençliğim Eyvah Suzan

Bahar Süer 1985 yılında başkent Ankara’da dünyaya gelmiştir.Şimdilerde 35 yaşında olan oyuncu 1,68 cm boyunda ve 58 kilo ağırlığındadır. Kova Burcudur.  Yüksek eğitimini  Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih Coğrafya Fakültesi Oyunculuk Bölümü’nde tamamlamıştır. 

Avrupa Avrupa isimli dizi ile kariyerine başlyana oyuncu canlandırdığı Nezahat karakteri ile oldukça sevilmişti.  Seksenler dizisinde rol alan oyuncu  En İyi Kadın Yardımcı Oyuncu Ödülünü 2012 senesinde alamaya hak kazanmıştır. Bahar Süer’in İnstagram Adresi: @baharrsuerr dir.

Gençliğim Eyvah Suzan Hangi Dizilerde Oynadı

2020 yılı yaz aylarında Gençliğim Eyvah Dizisi Suzan karakteri ile ekranlara gelen Bahar Süer Avrupa Avrupa Avrupa, Seksenler, Ben Onu Çok Sevdim, Yeni Gelin, Şampiyon, Yaşamak Güzel Şey, Arapsaçı dizilerinde rol almıştır. 

Gençliğim Eyvah Suzan Elbise ve Kıyafetler

Gençliğim Eyvah Dizisi Suzan rolü ile izleyeceğimiz oyuncu Güzelliğiyle ve dizide giydiği kıyafet ve elbiseler ile  oldukça merak edilen karakterlerden olacaktır. Gençliğim Eyvah Suzan taktığı takılar küpeler ve kolyeler ile giydiği elbiselerin marka model ve fiyat bilgisi hakkında sorularınızı bu bölümden sorabilirsiniz. Gençliğim Eyvah Çavi karakteri hakkında merak ettikleriniz bu bağlantıda yer almaktadır. 

Oyla post
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler