Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Gençliğim Eyvah Leyla’nın Sevgilisi Çavi Bozoğlu Kim?

Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir?

Gençliğim Eyvah Leyla‘nın Sevgilisi Çavi Bozoğlu karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Erdem Kaynarca’dır. Erdem Kaynarca İstanbul 1992 doğumludur. Gençliğim Eyvah Dizisi Zekeriya’nın oğlu Çavi Bozoğlu rolünü canlandıran Erdem Kaynarca hakkında detaylar vipdizi.net farkı ile yazımızın devamında…

Atv ekranlarında kısa bir süre sonra ekranlara gelecek olan Gençliğim Eyvah Dizisi Çavi karakterine hayat veren Erdem Kaynarca Yasak Elma dizisinde Dündar rolünü canlandırmıştı. Oyuncunun yeni dizide Leyla’nın sevgilisi rolünü canlandıracaktır. Atv ekranlarında  ilk bölümü ile 15 Haziran Pazartesi günü ekranlara gelecek olan yaz dizisi romantik komedi tadında izleyenler ile buluşacak. 

Gençliğim Eyvah Leyla’nın Sevgilisi Çavi Bozoğlu Kim? 

Dizinin ana karakteri olan Zekeriya’nın eski ve hızlı zamanlarından olan oğlu Çavi’nin ortaya çıkması ile işler oldukça karışacak. Babası oğlu Çavi’yi saklamak için oldukça çaba sarf edecek. Zekeriya’nın oğlu Çavi rolünü oynayan Erdem Kaynarca olacak. Dizinin ana karakterleri arasında yer alacak olan Çavi ve babası Zekeriya’yı bol bol ekranlarda göreceğiz. 
Daha fazla mesaj

Erdem Kaynarca (Çavi) Kimdir?

Çabi rolünü canlandıran Erdem Kaynarca 1992 tarihinde İstanbul ilinde dünyaya gelmiştir. Kitaplar ile arası oldukça iyi olan oyuncu okuma sevgisi sebebi ile Ortadoğu Üniversitesi Felsefe Bölümünde eğitimlerini tamamlamıştır. Yüksel okul dönemlerinde tiyatro ile içli dışlı olan oyuncu Kadir has Üniversitesi Tiyatro Bölümünde de oyunculuk eğitimleri almıştır.İyi bir yüzücü olan Erdem Kaynarca Kalp Atışı isimli dizide rol almış. sonrasında ise Dündar karakteri ile Yasak Elma’da oynamıştır. 
Erdem Kaynarca  “Emanet” isimli  sinema filminin yanı sıra “Bir Deli Rüzgar” dizisinde oynamıştır. Gençliğim Eyvah Çavi’nin rolünü canlandıran Kaynarca 182 cm boyundadır. 
Gençliğim Eyvah Leyla'nın Sevgilisi Çavi Bozoğlu Kim?
Gençliğim Eyvah Leyla’nın Sevgilisi Çavi Bozoğlu Kim? 
Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler